Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

exeo almayı düşünüyorum yardım pls???

moznaneci

Kayıtlı Üye
2006 cordoba kullanıyorum. exeoya bi göz attım hayran kaldım. kullanan arkadaşlardan tavsiye alabilirmiyim? bide bu aracın 0 ı yokmu piyasada??

aracın sıfırı şu an yok
uzun süre kullanıcam binicem dersen araştır al bir tane düzgün bir araba yıllarca bin araç b7 kasa audinin aynısı sonuçta

evet oldukça donanımlı araç fakat kulladığın aracı çook ararsın yakıt olarak.Tr.yenisi şimdilik gelmiyor motor oldukça eski teknoloji

dizel üretilmiyormu yoksa türkiye piyasasın da mı yok bir de ikinci el fiyatlarına baktım biraz abartılı geldi. bu aracın 2011 piyasası ne kadardı ki??

dizel var sanırım fakat burya gelmedi henüz..2.el piyasası kim ne yazdıysa 3,5 bin aşağısı

mantıklı motor ve şanzıman yok.. onun dışında kasa olarak şahane.. alınmasına alınırda.. kısa vadade satma ihtiyacı olursa zarar ettirebilir.. ben 1.6 benzinlisini kullandım.. kasa çok ağar geliyor o motora.. hayırlısı olsun

bizde var exeo motor o kasaya yetersiz kalıyo donanım olarak cok iyi görüntüde de öyle ama motor yetersiz kalıyo :/ bu hafta içinde satmayıda düşünüyoruz karar verince resimlerini koyarım.

Geri
Üst Alt