Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ev tipi led aydınlatma

lambader dıyorlar onlara genelde dımmer vasıtası ıle ısıgı ayarlayabılırsın bırde kullandıgı lamba halojen ısı ve ısık bır arada kagıdı uzerıne tutarsan tutuşturur led olarak cok çeşitli aydınlatma elemanları mevcut bır cok yere montaj yaptım en guzelı mekana gore secmek olacak ıstersen fıber optık aydınlatma bıle yapmak mumkun sınır yok senın ne dusundugun yada ne kadar butcen oldugu onemlı

http://www.lamp83.com.tr/urunlerimiz.php
Bu sıte bıraz pahalıdır ıstedıgın begendıgın bır urun olursa karakoy tarafında yaptırabılırsınde ben kendı evımde fıber optık kullanıyorum bunuda bır arastır

Sormak ıstedıgın bırsey olursa her turlu yardımcı olurum çalıştıgım fırmada gorustugumuz led ımalatcıları var her turlu malzeeme var spot vs ne ıstedıgıne karar verırsen onlarlada gorusebılırım en 5w power led spot almıştık

cevabınız için teşekkür ederim. Lambaderin üzerindeki düğmeden ayar yapılabiliyor ama çok sağlıklı değil o da. Hatta 2 haftadır o da arızalı masa ve gece lambalarıyla odayı aydınlatıyorum. Bu fiber güzel bir sistem yanlız ahşabın üzerine nasıl yapılabilir? Siz bu işle meşgul musunuz?

Kardeşim verdiğim linkte yeni led sistem spotlar var ben kuyumcu vitrinimde bunlardan kullanıyorum bendekiler 12 power ledli 12w enerji tüketiyo kendinden motorlu direk duyla çalışıyo sen odana bunlardan 4 tane köşelerden tavana yansıt soğuk beyaz diye geçenler gün ışığı rengi direk beyaz alırsan da xenon beyazı gibi hoş bi bak 65tl civarı fiyatları var 12 ledlilerin....
http://www.benaraydinlatma.com.tr/tr/high-power-led-spot-serisi-cid-12.html

cevabınız için teşekkür ederim. Lambaderin üzerindeki düğmeden ayar yapılabiliyor ama çok sağlıklı değil o da. Hatta 2 haftadır o da arızalı masa ve gece lambalarıyla odayı aydınlatıyorum. Bu fiber güzel bir sistem yanlız ahşabın üzerine nasıl yapılabilir? Siz bu işle meşgul musunuz?
evet aydınlatma meslegımın bır parcası yapmaya karar verırsen fıkır konusunda yardımcı olurum

Geri
Üst Alt