Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ev tipi led aydınlatma

cckoc

Kayıtlı Üye
internette arayıp duruyorum ama bir türlü doğru düzgün bişey bulamadım ve sizlere danışmak istedim.
Odama led aydınlatma yapmak istiyorum. Odam yaklaşık 30 m2 çatı katı, eğimli tavan (tavan ahşap).
Aklımda 3-4 modül alıp tavana monte etmek var ama alternatifler neler hiç bilmiyorum. :(
Bu konuda bilgisi olan tavsiye edebileceği bir firma, ürün olan varsa çok sevinirim.

Teşekkürler

cok guzel fikir.. bende aynisindan dusunmustum ancak sonra oyle kaldi iste :)

Benim çalıştığım yerde , mobilyalara montaj yaptıkları ince şerit ledlerden var , bi iki yerde mobilya dışında da kullanmışlardı, Kumandalı falan fantastik modelleri vardı , yarın bi sorayım nasıl bişe olduğunu veya nerden temin ettiklerini...

Benim çalıştığım yerde , mobilyalara montaj yaptıkları ince şerit ledlerden var , bi iki yerde mobilya dışında da kullanmışlardı, Kumandalı falan fantastik modelleri vardı , yarın bi sorayım nasıl bişe olduğunu veya nerden temin ettiklerini...

sen calısmayamı basladın :)

Natan tam istediğin şey değil ama buda işine yarayabilir belki. Trde satılıyor bir ara alıcaktım ama koyucak yer kalmadı odada :D

livingcolors.jpg

livingcolors2.jpg

Philips LivingColors adı, farklı tipleri var.

videosuda varmış :D

Natan'ım şuan nası aydınlatıyosun odanı bilmiyorum ama yerinde olsam 2 ya da 3 direkt tavana ışık vericek şekilde bi düzenek ve ahşap tavandan yansıyan ışıkla takılırdım..

Natan tam istediğin şey değil ama buda işine yarayabilir belki. Trde satılıyor bir ara alıcaktım ama koyucak yer kalmadı odada :D

livingcolors.jpg

livingcolors2.jpg

Philips LivingColors adı, farklı tipleri var.

videosuda varmış :D

Teşekkür ederim kardeşim ama ben daha geniş bir alanı aydınlatabilecek bişey bakıyım diyorum. :)

Natan'ım şuan nası aydınlatıyosun odanı bilmiyorum ama yerinde olsam 2 ya da 3 direkt tavana ışık vericek şekilde bi düzenek ve ahşap tavandan yansıyan ışıkla takılırdım..

Yiğidim şu anda ayaklı tavana ışık veren lambayla aydınlatıyorum. O da mubarek 500W yakıyor. Özellikle yazın odayı ısıtıyor. Daha çevreci bir yöntem deniyim dedim:)

Yiğidim şu anda ayaklı tavana ışık veren lambayla aydınlatıyorum. O da mubarek 500W yakıyor. Özellikle yazın odayı ısıtıyor. Daha çevreci bir yöntem deniyim dedim:)

lambader dıyorlar onlara genelde dımmer vasıtası ıle ısıgı ayarlayabılırsın bırde kullandıgı lamba halojen ısı ve ısık bır arada kagıdı uzerıne tutarsan tutuşturur led olarak cok çeşitli aydınlatma elemanları mevcut bır cok yere montaj yaptım en guzelı mekana gore secmek olacak ıstersen fıber optık aydınlatma bıle yapmak mumkun sınır yok senın ne dusundugun yada ne kadar butcen oldugu onemlı

http://www.lamp83.com.tr/urunlerimiz.php
Bu sıte bıraz pahalıdır ıstedıgın begendıgın bır urun olursa karakoy tarafında yaptırabılırsınde ben kendı evımde fıber optık kullanıyorum bunuda bır arastır

Sormak ıstedıgın bırsey olursa her turlu yardımcı olurum çalıştıgım fırmada gorustugumuz led ımalatcıları var her turlu malzeeme var spot vs ne ıstedıgıne karar verırsen onlarlada gorusebılırım en 5w power led spot almıştık

Geri
Üst Alt