Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ETKA 7.2.0.3285 Orjinal parça ve aksesuar kataloğu

Etka programı 175 tl gibi bir fiyata satılıyor, paylaşım linkleri program sahibi olan firmanın basvurusu sonucu silinmis veya kullanımdan kaldirilmis durumda gözüküyor.. paylaşım yapmak legal olmayabilir..

Etka programı 175 tl gibi bir fiyata satılıyor, paylaşım linkleri program sahibi olan firmanın basvurusu sonucu silinmis veya kullanımdan kaldirilmis durumda gözüküyor.. paylaşım yapmak legal olmayabilir..

Etka'yı kurdum çalıştırabiliyorum, hatta türkçe kullanıyorum. Bir torrent sitesinden indirdim ama kullanmaya bşladıktan 10 dk sonra fiyatlar vs görünce "keşke vwag doğrudan parça gönderse" dedim. Hiç servisle vs uğraşmadan takım çantasıyla bile toplanır araba dedirtti bana... (abartı oldu, ama söküm takım vs açıklamaları bile varmış)

Geri
Üst Alt