Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP, Hayatımı Kurtardı..

hadi geçmiş olsun..hayırlı uğurlu olsun vatana :)

Mert abi hakkaten merak ettim şimdi viyadüğün başında 50 yazıyo mu diye çevreyolu yahu sonuçta.. :)

tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.. :)

şunu da belirtiyim tekrar..
"nasılsa" ESP var diye şu zamana kadar 1m. yol almadım hayatımda arabayla..
onun adı cahillik zaten.. ;)

Yiğit geçmiş olsun hemen yapım bi muska sana kazadan beladan korusun:D

Çevre yolu için dememiş ki zaten adamlar Yiğit o viraj için koymuşlar o tabelayı :)

evet abi senin bi duanı alıyım ben yine.. :) :)

Kaza bela nazardan korusun:
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا"" وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

En sonunda hoca kalcak ısmımız:D

dün kış lastiklerim + ESP olayını test edeyim dedim. 1'den 4.cü vites dahil arabaya kalkış yaptırdım arabam gram sağa sola atmadı beni desem yeridir :)

Ama 4.vitesde dahil olmak üzere hiç sönmemek şartıyla sürekli ESP ışıklarım yandı gaza yüklenerek hep denedim.. Sonuç mükemmel ötesiydi o karda...

geçmiş olsun yiğit kardeşim esp hayat kurtarır doğrudur...

Geri
Üst Alt