Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski Kasa Seat Leon/Toledo Fanları

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Eski Kasa Seat Leon/Toledo Fanları adı altında bir grup kurdum... İlgilenen ilgilenmeyen SCW üyelerinden herkesi bekliyorum... Sevgilerimle...

ben de burdayım dün stıyordum az kalsın arabayı..ama bu eski kasayı olan aşkımı kesmez

hoş geldiniz Cezmi abi... gruba da katılırsanız sevinirim... Saygılarımla...

kesinlikle Leon aşkı bir başka, hele eski kasa olursa... aracınızı satsanız bile yine eski kasa Leon alacağınızı düşünüyorum ben... çünkü ben olsam öyle yapardım... ama insanın emek sarfettiği bir şeyi satması çok zor oluyor dimi?

kesinlikle Leon aşkı bir başka, hele eski kasa olursa... aracınızı satsanız bile yine eski kasa Leon alacağınızı düşünüyorum ben... çünkü ben olsam öyle yapardım... ama insanın emek sarfettiği bir şeyi satması çok zor oluyor dimi?

eski kasayı çok seviyorum..ama satarsam eski kasa almam..o satmamın anlamı kalmaz arabayı seviyorum ama yıllar geçip elimde de patlamasını istemem..model yükseltilmeli...hoş satarsam daha önce dediğim gibi turbonun peşindeyim ve yaşı genç bir araç tabi ki

Vazgecemedıgım ve yenıden almak ıstedıgım kasa,tabı bu sefer 1.8t yada 1.9 tdı serısınden mumkunse:)

Vazgecemedıgım ve yenıden almak ıstedıgım kasa,tabı bu sefer 1.8t yada 1.9 tdı serısınden mumkunse:)

onlar de beni de tahrik ediyor..hem de nasıl..ama mantık bende çok ağır basıyor...bu arada fotograf makinası neymiş anlayabildin mi...

cevap yazcam abı o konuya detaylı bakmam lazım yıne mesajına

Geri
Üst Alt