Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eskişehir Günlüğü-1+2

Emre yakın bir zamanda inşallah diyelim, walla yazdıkça 2 yıl önceki 3 haftalık eses keyfim aklıma geliyor. eses daha önceden hiç sevmediğim bir şehir olmasına rağmen tamamen zıt çok güzel bir kent olduğunu gördüm. iş bul baba ordan gelip yerleşeyim derhal...

Emre yakın bir zamanda inşallah diyelim, walla yazdıkça 2 yıl önceki 3 haftalık eses keyfim aklıma geliyor. eses daha önceden hiç sevmediğim bir şehir olmasına rağmen tamamen zıt çok güzel bir kent olduğunu gördüm. iş bul baba ordan gelip yerleşeyim derhal...

Uludağa da beklerim abi..:)

yeterki iste abi :D

keyif sizin olsun kardeşlerim :D

Teşekkürler abi :)

Buldunuz eskişehiri boş bol bol karıştırın ben olsaydım orda gösterirdim size :)

Gelde göster valla abi :D

Google a Eskişehir yazınca çıkan fotoğraflar aynı Amsterdam,Venedik gibi.cidden öyle mi? o fotoğrafları gördükçe Eskişehirde öğrenci olasım geliyor her seferinde

Bende ilk gördüğümde şaşırdım:D

Artık Emre ile beraber takılırsınız abi :D

beğenmüürüm :D kalk git arka odaya cs oynayalm ekranıma bakıon sen :D

Geri
Üst Alt