Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eskı aracımı satıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SİMON

Kayıtlı Üye
arkadaslar bu arac 1993-2009 yılları arasında ailem tarafından kullanıldı aracın ılk saıbıyız yanı gecen yaz cok yakın bı arkadasıma verdım aracı bıraz kullandı ama sırket ona arac verdıgı ıcın oda satıyor... aracı hırpalamadık.. lpg son 1 sene ıcınde takıldı... arac gercekten ıyı durumda ..

http://www.sahibinden.com/58000_km_emsalsiz_golf_iii-36WQQaXQQ18977120WQQpXQQdisplayitem

aractakı degısmesı gereken tum parcaları bızzat ben almanyadan getırtıp degıstırdım yan sanayı urun yoktur uzerınde..

bu arada kaportası cok saglam 4-5 sene once elden gectı ufak curukler temızlendı... aracın uzerındekı boya 15 yıl gectıgı ıcın dogal olarak solmustu aracı servıste GOLF 5 GTI rengıne boyadık..

hayırlı olsun şemun german style hastalarına duyurulur:)

Hayırlı satışlar Şemun. Golf 2 olsa düşününebilirdim :)

sagolun arkadaslar ama bu arac gercekten ıyı durumda bundan ayrılmam cok zor oldu..

gercekten cok temiz araba...aslinda modifiye edilcek cok gusel bi ikinci arac olur.

hayırlı satışlar şemuncum harika bir alet imkan olsa dakka düşünmem.

Şemun Cupra'yı satıyosun sandım yüreğim hopladı..
hayırlı satışlar kardeşim.. :)

yiğit cupra tez bitmiş bunu verelim sana :D

Şemun Cupra'yı satıyosun sandım yüreğim hopladı..
hayırlı satışlar kardeşim.. :)

sakın yıgıtcım..
yıgıt sımdıkı aracıma ne kadar baktıysam golfede o kadar ıyı baktım gofu verım sana...

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

hayırlı satışlar şemuncum harika bir alet imkan olsa dakka düşünmem.

zaten bu arayı senın gıbı vw hayranları begenyo ve degerını bılıyor..... sagol..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt