Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya'ya teşekkürler

cmi87

Kayıtlı Üye
yaklaşık 4-5 gün önce evimin önünde aracım park halindeydi.Bakkala sigara almaya çıktım arabanın aynasına bi baktım dikkatimi çekti.Aynanın camı aşağı sarkıyo yaklaştım yanına arkası yok bi de :D.Tam içimden saydırıcaktım cama bir baktım not aynen şöyleydi.''İstimiyerek vurdum kusura bakmayın lütfen XXXX numarayla benle irtibata geçin.Neyse sinirim geçti aradım adamı.Adam ben vurdum vicdanım el vermedi not bırakayım aracınızı yaptıralım dedi.Adam gebzedeymiş.Ertesi gün bir baktım adam geldi.Ehliyetinin ruhsatının fotokopisi zorunlu sigortanın fotokopisi bir de kaza tutanağını doldurmuş bana getirmiş.Çok şaşırdım demek ki insanlık ölmemiş dedim.Ama böyle bir olayda kaç insan numarasını bırakıp da böyle uğraşır.Neyse adama teşşekürlerimi sunup Erya'ya gittim.Mert abi'nin yokluğunda :( Gökhan Bey ve Hasan Usta :) çok ilgilendiler benimle ve sol aynamı şip-şak :) çıkma kapak ve sıfır aynayla halledip beni 300-400 TL gibi bir masraftan kurtardıkları için Gökhan abinin ve Hasan Usta'nın ilgisine ve bana çarpan adamın insaniyetine teşekkür edip bunu da sizlerle paylaşmak istedim.Sanırım biraz uzun oldu :D

geçmiş olsun bu zamanda kımse kımseye not bırakmaz bıraksada başka bişey yazar helal olsun adama

Helal olsun valla bunlar zaten olması gereken seyler ama dunya ınsanlıgını unutmaya basladıkca boyle ınsanların degerı daha cok anlasılıyor

Geçmiş olsun. Adama da helal olsun, insanlık ölmemiş demek ki.

Ama ben burda Erya'nın rolünü anlamadım?

iyimiş valla geçmiş olsun yavru.. :)

Geri
Üst Alt