Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EPC lambası neden yanar?

abi direksiyon niye yansın durup dururken hem uzundan kastın ne anlamadım ne sıkısmıs olabılır:)

abi sen en iyisi mert abiye ugra :)

Direksiyonun altında bir airbag ringi var o arızalanabiliyor, mamafih leonlarda direksiyon airbagi bozmaz lakin yinede bakmakta fayda var

epc ışığı benimdeyanmıştı fren müşürü değişti düzeldi

ampüllerde vs. sorun olduğu zaten ampül benzeri bi lamba yanıyo zaten..

Kemal aynı sorun bende de vardı. EPC ve motor bloğu ışığı sürekli yanar olmuştu. sanayide pc ye bağladılar. birkaç alternatif arıza olasılığı çıktı. 1.incisi gaz kelebeğini söküp temizlediler zira içi soba borusu gibi olmuştu. 2.ncisi motor bloğundaki manifold mutlak basınç sensörünü arızalı olarak göterdi pc. onuda söküp temizlediler... neyse bu işlemlerden sonra söndü arıza ışıkları sanayiden çıkarken bi daha yandı... ben de geri dönmeye üşendim... sonradan kendi kendine söndü bi daha da yanmadı... şu an bir problem yok... bunları denemende fayda var sanırım... iyi günler...

Konu açılalı 1 seneden uzun zaman olmuş.
Heralde bu zamana kadar çözülmüştür sorun :D

hala yanıyorsa sanırım fren müşürün arızalı...

Geri
Üst Alt