Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En Tahammül Edemediğiniz Şey Nedir?

Telefonun açılmaması
Göz göre göre bahane uydurulması
Yolda durduk yerde dalaşmalar
Selam vermeyen adamın işi düştüğünde selam manyağı olması
Yüzüne gülünüp arkandan konuşulması
Aradığım halde açmayan tipin arayıp nerdesin ya hayırsız demesi!!!

Ben bunlardan şunu çıkarıyorum: Birilerini Mutlu Etmek İçin İyilik Yap, Kimseden Bişey Esirgeme Ama Ne Yaparsan Yap Kendini Ve Karşındakini Mutlu Etmek İçin Yap yani; İyilik Yap Denize At!!!

Veeee Seviyorsan Fedakarlık Yapıyosan Kıymet Veriyosan Bunları Kendin Sevdiğin Ve Değer Verdiğin İçin Yaptığını Unutma....... Kimse Karşısındaki İnsan Onu Seviyor Diye Uğruna Can Vermez Kendi Sevdiği İçin Feda Eder....

yolda hız sınırı üzerinde başka bi araba sollarken,arkadan gelenin sık sık sellektör yapması.. -kardeşim senin altında 3000cc bmw olabilir saygı birazzzzz..300 lemi gidicez..

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

başkasına kızıpda benden hıncını çıkarmaya çalışanlar..eğer bide bende bunu anlarsam vay haline....

Arabayı temizledikten sonra yoldaki sulama sularının arabamı kirletmesi ve en temiz havada bile jantlarımı kirleten balata tozları ve en önemlisi arabama binen arkadaşlarımın kapı eşiğine ayağını çarpıp kirletip çizmesi..Bigün kırıcam birinin ayağını ama bakalım ne zaman:)

Yüzüme baka baka yalan söylenmesi
Birini aradımmı tlf u acmaması
işlerimin yolunda gitmemesi

haksızlık, yalan ama sağlam pembe değil, sözünde durulmaması, kararsız olanlar..
kişiye göre ya biri ya hepsi yani.. :)

ve tabii ki Tolkican namı değer aux..

park halındeyken arabamın yanındakı arabadan ınen insanların kapısını var gucuyle ıtıp acarak kapıda göçük oluşturması.. denk gelmedi bi yakalayamadım..

Geri
Üst Alt