Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En güçlü Golf sahnede!

Nıhayet Vw S3 une kıyıp Golf e de deger vermeye basladı,yıllardır hiyerarsi olustururken bunu cıkarmaları ıyı oldu.Bence guzel olmus,sadece farlara alısamıyorum,golf V kasasındaki farlara devam edılmelıydı bence

Ya bana çokda albenili gelmedi.Golf dediğin zaman belkide çok şeymi bekliyorum acaba efsane olacak bir şey.

cupra ya 265 hp gücü verip
kitli difransiyel
4 çeker sistem
dsg şanzıman
tiptronik şanzıman ı çok gören vw bütün donanımlarını golfe yüklemiş sağolsunlar...

Güzel olmuş ama o egzoz ne oyle ceşme gibi ya az şekil verir insan :D

efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir. golf her zamana sınıfının lideri ve öyle devam edecek yapılacak eleştiride sadece tipini beğnmedim yada pahalıymştan öteye gidemez kusur diye bir şey yok araçta.

efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir. golf her zamana sınıfının lideri ve öyle devam edecek yapılacak eleştiride sadece tipini beğnmedim yada pahalıymştan öteye gidemez kusur diye bir şey yok araçta.

nıe vw almıyorsun leon yerıne merak ettım:D

Geri
Üst Alt