Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

elveda artık yok

RED SHARK

Kayıtlı Üye
tam da zamanında söyledin cezmi baba damarıma bastın zaten canım sıkkın ötesinde

MRA 23

Kayıtlı Üye
hayırlısı olsun...vardır bi hayır bunda da...daha iyilerine binmek nasip olur umarım

kurtbil

Kayıtlı Üye
Caglarım hayırlısı olsun canını sıkma,bende yakın zamanda arabamı sattım ve anlayabılyorum uzuntunu,ınsan hele zorunluluktan satmıs ıse hepten koyuyo ama herseydeb hayır kısmet vardır,cok daha ıyılerını alırsın ınsallah.Ayrıca gozun arkada kalmasın,Inan arkadasım olur senın kadar ıyı bakıcaktır.Ben ınanyorum ılerde ınsallah daha ıyısıne daha guzelıne bınceksın

rockinrock

Kayıtlı Üye
kırmızısı daha iyidir beyazından. tabiki bana göre :)

SİMON

Kayıtlı Üye
oncelıkle senın ıcın hayırlısı olsun caglar.. umarım ıstedıgın sekılde olur...
ama ne yalan soylıyım 2 hafta once aracını gormustum cok emek harcamıssın ustune uzuldum acıkcası:(
tekrar hayırlı olsun...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
ne olursa olsun cupra da olsa doğan da olsa insan üzülüyor ben askere giderken mecburen broadwayı sattığımda ağlamıştım hırs yaptım dönüşte leon aldım sen mercedes alırsın kardeş sana mercedes yakışır bence leon da neymiş....

Jerky

Kayıtlı Üye
herşeyin başı sağlık abi, araba gelir geçer. Maddi sıkıntı varsa ödersin geçer ilerde alırsın.

Floydian

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun Çağlar. Sıkma canını. Daha iyileri nasip olur inş.

Üst Alt