Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elektronik Sigara Ektisi

tibuk5361

Kayıtlı Üye
Kullanan arkadaşlar vardır heralde,
Ben 1 seneye yakındır kullanıyorum, cihaz Vaptio P1 modeli TR de pek yok.Likitlerimi de kendim yapıyorum.
Sigaradan uzaklaştırdı mı sorusuna kesinlikle ve kesinlikle evet cevabı verebiliyorum, 1 tane bile içmedim içmeyi de asla düşünmüyorum, Lakin minik bir nefes darlığı hisseder gibi oluyorum şu sıralar ( heyecanlanırsın da nefes alamazsın ya, yada derin nefes alırken öksürme hissiyatı gelir).
İnternette minik araştırmalarım sonucu henüz doktora gitmedim ama kendime ciğerlerde su toplama tehşisi koydum :) nerden biliyorsun elektronik sigaranın yaptığını diyeceksiniz belki, 10-15 gün elektronik sigarayı içmediğimde vücudum toparlanıyor, nefes darlığım düzeliyor.Tekrar elektroniği kullanmaya başladığımda 20-25 gün sonra yine aynı etkiler...
Kesin kanıya doktora gittikten sonra varacağım... Kullanan arkadaşlara da sonuçlarını belirteceğim.

Kullanan arkadaşlar vardır heralde,
Ben 1 seneye yakındır kullanıyorum, cihaz Vaptio P1 modeli TR de pek yok.Likitlerimi de kendim yapıyorum.
Sigaradan uzaklaştırdı mı sorusuna kesinlikle ve kesinlikle evet cevabı verebiliyorum, 1 tane bile içmedim içmeyi de asla düşünmüyorum, Lakin minik bir nefes darlığı hisseder gibi oluyorum şu sıralar ( heyecanlanırsın da nefes alamazsın ya, yada derin nefes alırken öksürme hissiyatı gelir).
İnternette minik araştırmalarım sonucu henüz doktora gitmedim ama kendime ciğerlerde su toplama tehşisi koydum :) nerden biliyorsun elektronik sigaranın yaptığını diyeceksiniz belki, 10-15 gün elektronik sigarayı içmediğimde vücudum toparlanıyor, nefes darlığım düzeliyor.Tekrar elektroniği kullanmaya başladığımda 20-25 gün sonra yine aynı etkiler...
Kesin kanıya doktora gittikten sonra varacağım... Kullanan arkadaşlara da sonuçlarını belirteceğim.

Elektronik sigara şuan için tam bir muamma. Açıkçası bazen herkesin keyifle içtiğini gördüğümde sigara içmeyen bir olarak hevesleniyorum. Ancak bu cihazların içerisindeki likitlerin akciğere yapışma riski var. Zamanında Captain Black çikolatalı olan da aynı nedenden dolayı yasaklanmıştı. İçmeseniz daha iyi olur böyle şikayetleriniz oluyorsa.

Bazisi atom bombasi gbi patliyormus he efsane

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar elektronik sigara şakın kullanmayın. E- sigara likitlerinin analizinde içinden çıkanları bilseniz yanına yaklaşmazsınız.Sigarayı kullanın elektronik sigara kullanmayın. Bu işte uzman biri olarak yazıyorum umarım dikkate alırsınız

Elektronik sigara Normal sigarayı bırakabilmek için bir araç olarak denenebilir kısa vadede. Şahsen 12 yaşından beri cayır cayır sigara kullanan ben , yemeklerden sonra en az 2 tane yakmadan geçmeyen ben elektronik sigara ile illetten kurtuldum. Ve şimdi de elektroniği bırakıyorum. Likitin içindekilere gelirsek Glikoz gliserin ve aromadan oluşan birşeyin normal sigaradan daha zararlı olma şansı yok, sıvılar ciğere yapışsa dahi antibiyotik ile atılıabiliyor lakin normal sigaranın zehirlerine hangi antibiyotik çare bulmuş şimdiye kadar....? SOnuç olarak hepsi zararlı , huzurlu sağlıklı ömür için oksijenden vazgeçmeyelim ;)
[doublepost=1495088104,1495088054][/doublepost]
Bazisi atom bombasi gbi patliyormus he efsane

pili değişebilenlere çakma adi pil taktıklarında telefon gibi patlıyor evet ;)

Elektironik sigara kısa vadede evet işe yarar bir ay maksimum iki ay ama bizim millet müptezeli olmuş aylarca kullanan kişiler var saglıklı degil onu biliyoruz fakat likit direk cigerlere cekilen su demek buyuzden elektronik sigara cok masum degil

Elektronik sigara Normal sigarayı bırakabilmek için bir araç olarak denenebilir kısa vadede. Şahsen 12 yaşından beri cayır cayır sigara kullanan ben , yemeklerden sonra en az 2 tane yakmadan geçmeyen ben elektronik sigara ile illetten kurtuldum. Ve şimdi de elektroniği bırakıyorum. Likitin içindekilere gelirsek Glikoz gliserin ve aromadan oluşan birşeyin normal sigaradan daha zararlı olma şansı yok, sıvılar ciğere yapışsa dahi antibiyotik ile atılıabiliyor lakin normal sigaranın zehirlerine hangi antibiyotik çare bulmuş şimdiye kadar....? SOnuç olarak hepsi zararlı , huzurlu sağlıklı ömür için oksijenden vazgeçmeyelim ;)
[doublepost=1495088104,1495088054][/doublepost]
pili değişebilenlere çakma adi pil taktıklarında telefon gibi patlıyor evet ;)

Yasak olmasa da likit analiz raporlarını burada yayınlayabilsem:)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bi kaç sene önce kullanmıştım ağızımın içini hep yara yapmıştı bidaha da kullanmadım

Geri
Üst Alt