Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ nin BULUŞU , PARK ASİST SİSTEMİ

şöyle bi durum var zaten . Biz şimdiye kadar bişeyleri yapmadık mı yoksa bize yaptırmadılar mı ? bunun ayrımına varıp sonra değerlendirelim bence. Şu an dünyanın en büyük firmalarında türk mühendisleri çalışıyo . Bursadan avrupadaki otomobil üreticilerine ne kadar çok mal satıyoruz arabaaların ayrı ayrı bütün parçalarını biz üretiyoruz nerdeyse . Şu anda insansız uçakların çogu bizim fabrikalarımzda bizim mühendislerimiz tarafından yapılıyo . Kendimizi küçük görmeyelim herşeyi yapabilcek gücümüz war ama yaptırmıyolar olay bu .

şöyle bi durum var zaten . Biz şimdiye kadar bişeyleri yapmadık mı yoksa bize yaptırmadılar mı ? Bunun ayrımına varıp sonra değerlendirelim bence. şu an dünyanın en büyük firmalarında türk mühendisleri çalışıyo . Bursadan avrupadaki otomobil üreticilerine ne kadar çok mal satıyoruz arabaaların ayrı ayrı bütün parçalarını biz üretiyoruz nerdeyse . şu anda insansız uçakların çogu bizim fabrikalarımzda bizim mühendislerimiz tarafından yapılıyo . Kendimizi küçük görmeyelim herşeyi yapabilcek gücümüz war ama yaptırmıyolar olay bu .

aynen böyle melih biz de satılmış zihniyetlere aynen destek veriyor sürekli başımıza taç ediyoruz demekki suçlu biziz halk!!!elinden ekmeği kalmayan allah razı olsun diyor!!!!bizim ne aracımız olur nede bağımsızlığımız!!!!

bazı yerlere sonuna katılıyorum tebrik ediyorum ögrencileri ve hocayı onlardan gururlanıyorum bir TÜRK olarak

ama şuan benim size örnek verebileceğim yurt dışından 4 kişi var 2 si BMW fabrikasında mühendis ve Türk birisi KUKA da araba fabrikalarına robotları yapan firmada program şefi diğeri krom yazılar ve amblemleri yapan firmada çalışıyor hepsiyle sohbetlerimizde ortak bir noktaya varabildim Türk'ün elini taşın altına koyupta yapamayacagı hiçbirşey yoktur ve şimdi siz düşünün ne kadar cok TÜRK mühendisin tasarladıgı modeller var piyasada demekki bir üniversitede böyle bir proje yapılıyorsa bununla gurur duymamız gerekir

Geri
Üst Alt