Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

El Toro (Aerodinamik) Kit'in boynuzlarına gündüz farı uygulaması

Yanlız Faruk abinin dediği gibi fazla parlamış, ben daha önce aynı uygulamayı tekli ledle görmüştüm çok hoş duruyordu..

istanbul bostancı sanayide bir dükkanda vardı bu ledlerden galiba bir arkadaşım almıştı..isteyen olursa tam olarak öğrenmeye çalışırım..geriye elektrikçi kalıyor.o da var bikaç tane bildiğim iyi olan

Yanlız Faruk abinin dediği gibi fazla parlamış, ben daha önce aynı uygulamayı tekli ledle görmüştüm çok hoş duruyordu..

Tam tersine çok parlamıyor. Fotoğraf makinası ile çekince parlak gözüküyor ama 30 cm önünü bile aydınlatacak kadar çok ışık vermiyor.

Tam tersine çok parlamıyor. Fotoğraf makinası ile çekince parlak gözüküyor ama 30 cm önünü bile aydınlatacak kadar çok ışık vermiyor.

o zaman sıkıntı yok:eek:key: zaten önünü aydınlatmayacak kadar az olması lazım, o zaman daha güzel görünüyor:)

aero kit sahibi herkes bunu yapmak istemiştir :)

çok güzel ne zamandır istiyorum bende..ama yukardan aşağı olmuyor benimkine altta enine bir yer var yakışacak oraya

Göz görünce gönül istiyor be dostum :D Sen yapalım de valla günü birlik geleceğim bir pazar....

Dostum, geçen gün Okan'ın aracına da (Pert olan aracının ardından yine Leon aldırdık. :) ) yaptık. Gri renkli araba ona ait... Led şerit halde satılıyor onu alıp üçlü gruplar halinde hazırlamak gerekiyor. Bununla beraber bir ön hazırlığı var. Ben hazırlığı bitirince sana haber veririm. Ama şartım var. Melek Ada da gelecek.... :)

Dostum, geçen gün Okan'ın aracına da (Pert olan aracının ardından yine Leon aldırdık. :) ) yaptık. Gri renkli araba ona ait... Led şerit halde satılıyor onu alıp üçlü gruplar halinde hazırlamak gerekiyor. Bununla beraber bir ön hazırlığı var. Ben hazırlığı bitirince sana haber veririm. Ama şartım var. Melek Ada da gelecek.... :)

Tamam Muart ım senden haber bekliyorum,söz Melek Ada yı da getireceğim:eek:key:

Geri
Üst Alt