Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

El freni balata yapışması.

Benim el freni elektrikli benimkide yapışmış. 2 gündür aracı çıkaramıyorum. Önler pati cekiyor ama araba gitmiyor. Güneş çıksın da eritsin diye bekliyorum. Aklıma ön ve arka balatalara sıcak su dönmekte geliyor.

Aman ustadim sicak su ile yanasma diskleri catlatabilir yada carpiklastirabilir. Bende bugun artik el frenini cekmeyecegim artik son care...

Baska bir arkadas arabayi evden cikaramamis ondaki sorunda vites gecmiyormus onu ogrenince bu durumlarin normal olduguna kanaat getirdim..

Aman ustadim sicak su ile yanasma diskleri catlatabilir yada carpiklastirabilir. Bende bugun artik el frenini cekmeyecegim artik son care...

Baska bir arkadas arabayi evden cikaramamis ondaki sorunda vites gecmiyormus onu ogrenince bu durumlarin normal olduguna kanaat getirdim..
Bugün pet şişeye sıcak su doldurup kapağınıda çivi ile delip fren balataları üzerine sıktım. Balatalar bıraktı aracıma 2 gün sonunda kavuştum. Çok şükür şuan için bir sıkıntı görünmüyor.

Gecmis olsun ustadim bir sorun olmasan halletmene sevindim :) Bende problemi cozdum bugun el freni cekmedim :D

Geri
Üst Alt