Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eksoz dumanı

motor soğukken çıkmıştır belki duman o normal , birde duman ne renk çıkıyor önemli olan o

motor soğukken çıkmıştır belki duman o normal , birde duman ne renk çıkıyor önemli olan o
Sigara dumanı gibiydi bi daha da görmedim dumanı. Usta da baktı bişey yok dedi ama takıntı yaptım. Acaip koku salıyo bazen eksoz duman yok ama. Psikolojik mi duyuyorum hep vardı şimdi mi dikkatimi çekiyo yoksa normal midir

Araç conta yakmış ise duman atar ve hep atar, aracın suyu eksiliyor mu en en önemlisi o? Aracı sizden başkası kullanmıyorsa suyun seviyesine mutlaka bakın, kontrol edin, conta he deyince yanmaz. Gözler görülür bi antfriz eksikliği olması lazım.
Tahminimce hiç bir şey yoktur, o gördüğünüz ışığın da vurduğu buhardır, araç da lpg var mı?

Sigara dumanı gibiydi bi daha da görmedim dumanı. Usta da baktı bişey yok dedi ama takıntı yaptım. Acaip koku salıyo bazen eksoz duman yok ama. Psikolojik mi duyuyorum hep vardı şimdi mi dikkatimi çekiyo yoksa normal midir
Senin arabada birşey yok pimpirik yapıyon :)

Bu araba psikolojimi bozdu borcu bitein satıcam :D
Sen bununla pskolojini bozuyosan benim Miniyle başıma gelenleri sana saysam arabaya tövbe binmezsin. Gram abartmıyorum , 1,5 sene boyunca Mini`ye bindim ve sanayiye gitmediğim 3-4 hafta sonu vardır. Su eksiltmelerden hararet yapmalara şanzıman sorunlarından devir daim pompalarına sileceklere amortisörler takozlar radyatörler torpido sesleri tuşları vsvsvs yüzlerce şey yüzünden sanyiye gidiyordum, Leon`a geçiş yaptım ve kuş gibiyim :)

Sen bununla pskolojini bozuyosan benim Miniyle başıma gelenleri sana saysam arabaya tövbe binmezsin. Gram abartmıyorum , 1,5 sene boyunca Mini`ye bindim ve sanayiye gitmediğim 3-4 hafta sonu vardır. Su eksiltmelerden hararet yapmalara şanzıman sorunlarından devir daim pompalarına sileceklere amortisörler takozlar radyatörler torpido sesleri tuşları vsvsvs yüzlerce şey yüzünden sanyiye gidiyordum, Leon`a geçiş yaptım ve kuş gibiyim :)
kurtarmışsın kendini :) ben de şanzımanı değiştirdim, daha salıncaklar değişecek, triger değişecek. Masraf çıkarsa yaptıramam zaten de sayfıklarım en azından bildiğim masraflar. He bi de lastik bilyası ötüyo uğultu yapıyo araç o da var. Gittiği yere kadar artık nasip :)

kurtarmışsın kendini :) ben de şanzımanı değiştirdim, daha salıncaklar değişecek, triger değişecek. Masraf çıkarsa yaptıramam zaten de sayfıklarım en azından bildiğim masraflar. He bi de lastik bilyası ötüyo uğultu yapıyo araç o da var. Gittiği yere kadar artık nasip :)

Leonumda şanzıman işine bende girdim, ANkara- Rize yolculuğunda minik bir sesle başladı, sonra titreme ve yolda kalmayla son buldu, 4 bilyayı da dağıtmıştım ve 800 lira masraf çıktı, yani şanzıman revizyonu 800 , açılmışken baskıyı da değiştim hepsi 1.500 Liraydı. Yanlız bilya uğultusu bunlardan en tehlikelisi acilen değiştirmeni öneririm, şanzımana bilşey olsa yolda kalırsın da teker bilyası hareket halinde kitlenirse allah göstermesin takla atarsın. Benim golfte değişmiştim çok masraflı bişey değil.

Geri
Üst Alt