Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ekran donması

Benim 2 kere ekran değişti yine aynı sorunlar devam ediyor. Artık arabayı yakıcam. Seat aldığıma bin pişmanım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yazılım versiyonları araç üzerindeki cihazın tam parça no ve donanım numarasına göre değişebilir. O nedenle başka araçta olan yazılım versiyonu bende neden yok diye düşünmeyin.
Bu arada bu cihazlar çok sıkıntılı arkadaşlar, seat nasıl olmuşta böyle bir cihaz seçmiş anlamadım. Ben bu basiretsiz cihazı direk ekran + ünite olan sisteme geçirerek sorunlarımı çözmüştüm. Aracı uzun süre kullanmak isteyenler kesinlikle bu değişimi yapsın.
Maalesef bu cihazların her yeri sorunlu, Bluetooth özellikle belalı. Haftada bir Bluetooth ayarlarını resetlemesem kullanamıyordum.
Dediğim gibi bu sisteme geçin rahat edersiniz, sorun dert kalmaz.

Bende de 2020 model Leon Visio var. Bluetooth ayda yılda bir bağlanıyor. Önceden farklı marka bir araç kullanmıştım. Onda bluetooth sorunu çok nadir yaşanıyordu. Bluetooth bağlanmama sorunu benim araca özel bir sorun mu diye düşünüyordum ama demek ki genel bir sorunmuş.

Valla benim Atecada böyle bir sorun olmadı. Bluetooth ile alakalıda bir sorun olmamıştı. Arabaya her bindiğimde kendi kendine telefona bağlanmış oluyor. Hatta telefonda Bluetooth açık olmayınca erişmek istiyor diye telefonuma bildirim geliyor.

Yazılım versiyonları araç üzerindeki cihazın tam parça no ve donanım numarasına göre değişebilir. O nedenle başka araçta olan yazılım versiyonu bende neden yok diye düşünmeyin.
Bu arada bu cihazlar çok sıkıntılı arkadaşlar, seat nasıl olmuşta böyle bir cihaz seçmiş anlamadım. Ben bu basiretsiz cihazı direk ekran + ünite olan sisteme geçirerek sorunlarımı çözmüştüm. Aracı uzun süre kullanmak isteyenler kesinlikle bu değişimi yapsın.
Maalesef bu cihazların her yeri sorunlu, Bluetooth özellikle belalı. Haftada bir Bluetooth ayarlarını resetlemesem kullanamıyordum.
Dediğim gibi bu sisteme geçin rahat edersiniz, sorun dert kalmaz.

Bu sisteme nasil gecicez hocam cihaz yok ki. Ateca’nin hic bir ekstra donanimi yok su an malesef …

Geri
Üst Alt