Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ekarakurt üyemizin aracı :)

Atilla bu araç simit sarayının sahibinin ki değilmi ben orda askerliği bitirmek üzereyken almışlardı sonra kaza felan yaptılar yanlışmı hatırlıyorum

Atillacım teşekkür ederim benim yapamadığımı sen yaptın :)

Serbay abi inşallah tanısırız birgün tüm scw üyelerini bekleriz ıspartaya başımızın üstünde yeriniz var.

Hakan abi plakanın altında ledler var o yüzden öyle taşmış gibi duruyor :)

---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

Atilla bu araç simit sarayının sahibinin ki değilmi ben orda askerliği bitirmek üzereyken almışlardı sonra kaza felan yaptılar yanlışmı hatırlıyorum

Yok abi onların araç kayboldu gitti. Benim bunun ilk sahibi bi doktor. Ama leon almamın en büyük sebebi simit sarayının sahiplerinin arabasıdır. Ispartanın ilk leonuydu o ve ilk görüşte aşık olmuştum :)

güzel allah kaza bela vermesin

güzel bi leonn allah kaza bela vermesin "maşallah"

allah kaza bela vermesin çok güzel bir leon bu:)

Allah hepimizi kazadan beladan korusun herkese cok teşekkür ederim

Çok güzel araç renkdaşım marşpiyeller ters takmışsınız değişik olsun diye sanırım Allah Kaza Bela Vermesin....

Çok güzel araç renkdaşım marşpiyeller ters takmışsınız değişik olsun diye sanırım Allah Kaza Bela Vermesin....

evet abi bilerek ters taktım. önde aero tampon olmadıgı için iyi görünmüyor böyle daha hosuma gitti böyle bıraktım bende.

Atillacım teşekkür ederim benim yapamadığımı sen yaptın :)

Serbay abi inşallah tanısırız birgün tüm scw üyelerini bekleriz ıspartaya başımızın üstünde yeriniz var.

Yok abi onların araç kayboldu gitti. Benim bunun ilk sahibi bi doktor. Ama leon almamın en büyük sebebi simit sarayının sahiplerinin arabasıdır. Ispartanın ilk leonuydu o ve ilk görüşte aşık olmuştum :)

Ne demek eray abi her zaman seve seve yarın bakıma gidicem sanırım haber veririm gelirsin sende bu arada cumartesi arabaları yıkıyoruz dimi :D
Maşallah leona dün fena kullandın haa :D

Geri
Üst Alt