Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach -5 yay arıyorum!!!

MRA 23

Kayıtlı Üye
3,5 dan 5 e geçiyorum artık...varsa bildiğiniz arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim;)

Mert ben aldım 350 TL ye eibach sport line nakit alırsan muhtemelen bi 10 tl daha ucuza alabilirsin istersen?

evet satıyorum hakan aynı zamanda...ankaradan bi arkdaşımızla (melih) konuştum dün ama...eğer almazsa sana verym bndekileri

evet satıyorum hakan aynı zamanda...ankaradan bi arkdaşımızla (melih) konuştum dün ama...eğer almazsa sana verym bndekileri
Sizden haber bekliyorum o zaman. Bir de markası eibach mı yoksa seat sport mu birde kaç km kullanıldı temiz mi bunları öğrenebilirsem çok sevinirim.

Sizden haber bekliyorum o zaman. Bir de markası eibach mı yoksa seat sport mu birde kaç km kullanıldı temiz mi bunları öğrenebilirsem çok sevinirim.

eibach pro-kit hakan...seat sport la aynı yaylar yani...beni bilenler aracımı ne kadar titiz kullandığımı bilir...7000 km fln yaptım bu yaylarla

eibach pro-kit hakan...seat sport la aynı yaylar yani...beni bilenler aracımı ne kadar titiz kullandığımı bilir...7000 km fln yaptım bu yaylarla
Tamam çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. Arkadaşınız alırsa hayırlısı olsun diyim. Almazsa ben sizden haber bekliyorum.

Geri
Üst Alt