Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyeti alıyorum

Kuralların içinden ayıklama yapma Atilla. Biliyorum benimle paylaşmıştın. Sadece burada alman gereken şeyi kaçırıyorsun onu kaçırma :);)

çıkarmam gereken dersi gayet iyi biliyorum mert abi kötü alıskanlıklarım yok :)

Kardeşim hayırlı olsun! çok sevindim hadi bakalım göster ustalığını hızdan uzak cezadan ırak ol inşallah...... :)

Ooo serhat abi teşekkürler ist gelirsem seni leon u isterim haa :D

umarım ehliyetin hayatın boyunca 0 ceza puanı taşır :)

Hayırlı olsun atilla..madem çok gelmek istiyosun,o halde seni Bursa org. bekleriz :)

hayırlı olsun atilla,akıllı uslu kazasız belasız bır trafık hayatı dılerım:)

hayırlı olsun atillacım. kazasız belasız sürüşler.

Çok teşekkür ederim

bu söze pişman olucaksın serhat abi :D

umarım ehliyetin hayatın boyunca 0 ceza puanı taşır :)

inş :D

Hayırlı olsun atilla..madem çok gelmek istiyosun,o halde seni Bursa org. bekleriz :)

ehliyet bir cıksın okul durumuna göre inş abi :)

hayırlı olsun atilla,akıllı uslu kazasız belasız bır trafık hayatı dılerım:)

Çok saolsn :)

Ben direksiyon sınavını geçtim bu saatten sonra ne gibi işlemler yapıcam dosya vs ne olucak bir yardımcı olursanız memnun olucam :)

1 Hafta sonra evraklarını almaya gidiceksin sürücü kursuna ondan sonra doğru emniyet müdürlüğüne... =)

1 Hafta sonra evraklarını almaya gidiceksin sürücü kursuna ondan sonra doğru emniyet müdürlüğüne... =)

Bana pazartesi vericez dediler çarşamba persembe gelir dedi cuma gibi ehliyeti alırsın dedi kurs hocamız bu dosyayı onlarmı götürüyor yoksa benmi götürücem meliyeye yatıcak ücreti ne zaman yatırayım?

Dosyayı emniyete kendin götürüyorsun evraklarını tamamladığın zaman paranı yatır herşeyin hazır olsun biz İstanbul'da öğrencileri bekletiyoruz çok kişi olduğu için ama sizin oralarda nüfus az olduğu için erkende verebilirler tanıdık polis vs bulursan yarım saat içinde de ehliyetin hazır olur...

Geri
Üst Alt