Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

Bu görevde bulunamamak üzüyo beni ama ne desem boş giden arkadaşlarımıza helal olsun ben baya yollarda olucam yarın kendinize iyi bakın bizim yerimize de dua edin....

bugün saat 11:00'da erya'da buluşalım...hep beraber toplanma alanına gidicez.

bugün saat 11:00'da erya'da buluşalım...hep beraber toplanma alanına gidicez.

11.30 da toplanma alanından çıkılacak zaten cezmi abi..pazar günü dolaşmaya çikan vs. bir sürü insan olacak.15 20 dakikada anca gitsek geriye 10 dakika kalıyor..bu 10 dakikalık sürede diğer site yöneticilerinin bilgilendirilmesi,telsizlerin dağitilmasi vs. gerekiyor..bence biz 11 de orada olsak daha iyi olur.

Volkana katılyorum cezmı abi

---------- Post added at 09:26 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

12 de Cevızlıbag Honda Cem den cıkıs var arkadaslar,Avrupa yakasından gelecek olanlara duyrulur tekrardan,ben 12 den once orda olcam

11 de eryamı carrefour mu nerede toplanılacak

eryadan hareket edicez 11 de...

fazladan bayraği olan bir arkadaşim bana getirebilir mi?
evdekini bir türlü bulamiyorum.

Bunu buraya acilen yazıyorum vaktim yok diye.Dün gece radyoyu açık unutarak arabadan inmişim biraz önce yola çıkmak için arabaya bindim fakat aküm boşalmış.Acil cevap ne lazım bana nasıl şarj edicem erya'ya yetişicem???????

Geri
Üst Alt