Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ecufasta kaç hp

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Çok nacizane bir sorum olacak.. Samsun da bulunan ecufast bana fiyat olarak bundan 4 ay önce 600 TL söylemişti.. Bir arkadaşımı arayıp onun vasıtasıyla da bu fiyatı 550 TL ye kadar çekmiştim.. Bizim sponsorumuz olduğunuz için fiyatınız tüm ECUFast olarak aynı mı kalıyor ?

G.Kadıoğlu

Kayıtlı Üye
Merhabalar 2013 model 1.4 atmosferik ibiza aracıma yazılım yaptırmak istiyorum en yuksek kaç bg alınabilinir birde fiyat alabilirmiyim. @EcuFast ChipTuning

ali.yilmaz

Kayıtlı Üye
Bende sorayım :) 99 model aft motor cordobam var. benim aracıma + ları ne olacak yada olabilir?

EcuFast ChipTuning

Kayıtlı Üye
Çok nacizane bir sorum olacak.. Samsun da bulunan ecufast bana fiyat olarak bundan 4 ay önce 600 TL söylemişti.. Bir arkadaşımı arayıp onun vasıtasıyla da bu fiyatı 550 TL ye kadar çekmiştim.. Bizim sponsorumuz olduğunuz için fiyatınız tüm ECUFast olarak aynı mı kalıyor ?

Merhaba Türkiye genelinde tüm bayilerimizde standart fiyat listesi uygulanmaktadır. Liste üzerinden clubunuze özel fiyatlarımız bu şekildedir. Piyasa ya farklı uygulanmaktadır.

Bende sorayım :) 99 model aft motor cordobam var. benim aracıma + ları ne olacak yada olabilir?
Merhaba,

Maalesef aracınız için uygulamamız bulunmamaktadır.

Merhabalar 2013 model 1.4 atmosferik ibiza aracıma yazılım yaptırmak istiyorum en yuksek kaç bg alınabilinir birde fiyat alabilirmiyim. @EcuFast ChipTuning
Merhaba;

Aracınız için 8 hp ve 10 nm tork artışı sağlıklı bir şekilde mümkündür. atmsoferik olduğu için 600 tlden yapılabilir.

Saygılarımızla.

Dangerousgoodkit

Kayıtlı Üye
150 act 2016 mayıs sonrası araç.muhtemel turbo markası ıhı.tahmini artış ve act için olabilecek sıkıntı varsa öğrenebilir miyim ..? Hayırlı günler.@EcuFast ChipTuning

Life vest under your SEAT..

AykutKocaak

Kayıtlı Üye
150hp dsg tsi aracım için chip tuning yaptırmayı düşünüyorum. Stage 1-2-3 şeklinde mi oluyor acaba uygulama? Öyleyse stagelere göre kazanacağım güç miktarı ne kadar? şimdiden teşekkürler.

okan44

Kayıtlı Üye
merhabalar.. 2011 model leon 1.6 TDİ DSG 105 beygir araca nasıl bir işlem yapabiliriz, kaç beygir ve tork artışı olur? DSG şanzımana zarar verir mi ve tabiki fiyatı hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim..

e.Aydın88

Kayıtlı Üye
1.2 leon için eu 5 motor 105 hp ve eu 6 motor 110 hp aynı sonuçları mı veriyor acaba?

omurkayabasi

Kayıtlı Üye
1.4tsi 150 hp dsg araç kaç hp olur fiyat bilgisi ve 0.100 e katkısı nedir acaba cevaplarsanız sevinirim

Üst Alt