Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ecu Fast Yazılımı

aemred

Kayıtlı Üye
RSA’da yaptırdım. Sakin kullanımda cüzi miktarda yakıt düşer, normal kullanımda fark yok denecek kadar azdır, performanslı kullanımda daha fazla yakar.
Günlük kullanımda, yokuşa denk geldiğinizde orijinalde vites küçültmek gerekirken mevcut viteste devam edebilime imkanı sağlar.
Aynı şekilde hızlanmak istediğinizde orijinale kıyasla vites küçültmeden orijinale göre vites küçültmüş gibi ivmelenme imkanı sağlar.
Sürüş keyfiniz artar.

atılan yazılım çok önemli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Apofis

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum yani yakıt ekonomisi yok. Yaptırmaya deymiyor.arac neydi. Uygulama ile ne oldu.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ecufasta yaptırdım yazılımı. Ben memnunum. Yakıtta ise; sürüş karakterin stoktaki gibi devam eder, yazılımın yanında birde kutu içi iyi bir hava filtresi taktırırsan ekonomiyi birazcık daha hissedersin. Bastığında ise daha çok yakar.
Aracın benzinli miydi?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üst Alt