Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

duvar yıkan merco :)

YCO

Kayıtlı Üye
hakkaten bi de düşseymiş..oyy..

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
duvarı yıktın bari tuğlaları kırma:D

brave

Kayıtlı Üye
ana nasıl becermıs bea valla kımsenın yapamadıgını bu adam yapmıs :D:D

YCO

Kayıtlı Üye
bi arkadaşın arabasını serviste çalışan D'ye aldım diye düşünürken kadın R'ye almış gazı yapıştırıp kalkcam derken arkadaki kolona girmişti araba..benzer bi senaryo olması muhtemel..sahibi de yapmış olabilir..

brave

Kayıtlı Üye
bi arkadaşın arabasını serviste çalışan D'ye aldım diye düşünürken kadın R'ye almış gazı yapıştırıp kalkcam derken arkadaki kolona girmişti araba..benzer bi senaryo olması muhtemel..sahibi de yapmış olabilir..

buyuk ıhtımalle ole olmustur

zafa38

Kayıtlı Üye
İlk bakışta ben dışardan girdi sandım sizin yorumları gorunce içerden çıktıgını anladım...

YCO

Kayıtlı Üye
İlk bakışta ben dışardan girdi sandım sizin yorumları gorunce içerden çıktıgını anladım...

ben de öyle sanmıştım ama kamera zoom out yapınca anladım o kadar uçup giremeyeceğini arabanın.. :D :D

Üst Alt