Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg iyi niyet garantisi

İyi niyet son dönemde kötü niyete dönmeye başladı. Çoğu servis artık kabul etmiyor duyumları alıyorum/ okuyorum. Ancak şansınızı deneyin. En kötü işçilik almadan sadece parça parası da ödeyebilirsiniz. Servislerle görüşmek lazım.

2.5 yaşındaki servis bakımlı aracımın kavrama ya da şanzıman arızası vermesi durumunda servis iyi niyet garantisi adı altında kavrama değişimi yapıyor mu bilginiz var acaba

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Sizi kapıda karşılıyorlar kırmızı halı seriyorlar. Hemen değişelim diyip aracınızı en öne alıyorlar. Sonra araba kuaförüne sokuyorlar, seramik kaplama hediye edip aracı öyle teslim ediyorlar :)
İyi niye garantisinde full herşeyi karşılamak diye birşey yok. Çıkan rakam üzerinde bir miktar iskonto yapılıyor.

2014 model Leon aracımın DSG arızası için 2020 yılının 7. ayıda servise başvurdum. İyi niyet garantisinden faydalanamayacağımı bildiğim için bilgi ve fiyat almak amaçlı yinede görüştüm tabiki. O zaman için iyi niyetten faydalanamayacağımı, dsg'nin değişimi için yaklaşık 14 bin küsür fiyat çıkacağını ama eğer yaptırırsam bundan sonrası için aracımı iyi niyet garantisine dahil edebileceklerini ve o tarihten sonra da iyi niyet garantisinin devam edeceğini söylediler. Tabiki aracımı oraya teslim etmedim ve dışarıdan tavsiye üzerine iyi bir usta bulup ona yaptırdım. 1 sene garanti aldım. Çekici, değişim ve işçilik parası dahil olmak üzere toplam 4750 tl ödedim nakit olarak. Her iki yerinde aynı değişim için talep ettikleri fiyat farkına bakar mısınız? İyi niyet dedikleri şey daha fazla oraya para ödeyebilmemiz için bağlılığınızı uzatmaya çalıştıkları bir yöntem gibi geliyor. Zira o iyi niyet kapsamına zateb bir çok şey tamamen ücretsiz olarak girmiyor. Baktığın zaman totalde verilen paralar çok yüksek. Gereksiz görüyorum şahsen. Garantisi biten aracın iyi niyet garantisinin devam etmesi belli şartlarda iyi olabilir. Ama FP değerlendirmesi yapıldığında daha mantıklı olan bir seçenek var ise yemişim iyi niyetin bozulması durumunu. Umurumda olmaz, direk dışarı gider yaptırırım. Ben onlara karşı ne kadar iyi niyetliyim bakalım. Kriterim budur.
Selamlar.

Aracım 2 yıl garanti devam ederken bakıma serviste girdi 3. Bakım geliyor önce ne fiyat çıkaracaklar şanzıman için bakacağım. Dışarı daha uygun olursa bakıma da gitmeyeceğim. Hepsini toptan dışardan halledeceğim ne yapayım artık mecburuz. Peki kavramayı ne marka almamız gerekiyor tecrübesi olan varsa

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt