Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ds3 hdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla açıkca söyleyeyim..benim açıkçası çok beğendiğim bir araç...benzinlisi çok şık..dizeli farklı mı bilmiyorum..yanılmıyorsam 90 bg olmalı

valla açıkca söyleyeyim..benim açıkçası çok beğendiğim bir araç...benzinlisi çok şık..dizeli farklı mı bilmiyorum..yanılmıyorsam 90 bg olmalı
92 bg varol abim benimde bayağı bi hoşuma gitti 92 bg olmasından yanada herhangi bir sıkıntı yok ne alırsam alıyım yazılım yaptırıcam herzamanki gibi :D

gayet hoş bi araba ama bu tarz bi araba alıp siyah alan adamın elini öpmek lazım.. :D :D

Cok guzel bir arac ama daha renklisini almak gerek..detaylar kaybolmus.

Motoru bildik sağlam altyapılı bir mekaniğe sahip, sorunsuz düz turbosu var (geometrik değil) , Kasa güncel, yol tutuşu, sesleri tecrübe etmek lazım, tüketimi az olan bir motordur, DS3 hafif kasaya sahiptir, sıfır fiyatı da araştırılmalı.

yiğit kafam karıştı neden..senin araç da siyah..benimki de siyah..bunun bizim siyahla ne farkı var:confused:

sempatik bi araba çünkü Varol abim..
dışarı enerjik, renkli ve sempatik sinyaller veren bi araba..hatları zaten canlı renklere daha uyumlu..bunun yanında içinde de gövde renginde bi sürü unsur var onlar da yok olmuş oluyo bu durumda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt