Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto Maslak Baştan Kaybetti...!

zafa38

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracımın siparişini vermeden önce kol dayama seçtim fakat satıcı bana kol dayamanın fabrikada artık takılmadıgını harici geldigini ve serviste takıldıgını soyledi. Tamam dedik oyle olsun fiyat 240 TL dedik. 4 ay geçtiginde kol dayama 400 TL dediler neden dedim işcilik + fatura bilmemne dediler. Benim haberim yok neden bole bişi oldu falan dedim sökün dedim tekrar sert tepki verdim. Servisle bi konusalım falan ayagına yattılar fakat hiç bi çözüm olmadı ve çıkarmayada bi 160 TL daha işcilik alırız dendi falan sonra ben artık ugrasmamak için bırakın kalsın lanet olsun dedim. İşin ahlaksız yanı sıfır arabaya opsiyon istediğiniz parcayı takma ve işcilik parası aldılar.
Böylede olunca Dogus oto Maslak Otomotion baştan kaybetti ve artık kimseye ne tavsiye ederim nede ben oraya bakıma giderim. Sıfır arac almayı dusunen vb işlem yaptırmak isteyen arkadaslara önemle duyrulur....

Saygılarımla...

sen bu arabayı alınca kesinlikle 1 kurban kestir daha maksimum ne yapıcaklar acaba
boşver takma kafaya takarsan iyice sinir stres sahibi olursun istemiyorum böyle anlaşmamıştık çıkarın de sorun çözülsün

işçilikleri biraz coşmuş yahu..
bence peşini bırakma..

hemde baya cokmus bıde sokmeyede baya ıstemısler para

millet bu krizde nerden soyucağını şaşırdı

Bıraktım abi artık gücüm kalmadı lanet olsun Haram olsun Bogazlarında kalsın bidaha uğramam oraya olur biter... Sırf buna sinirlendigimden ve memurların şerefsizliginden özel plaka almadım ucuk kacık rakamlar istediler tabi dogusla kırışıcaklar seriden plaka aldım lanet olsun dedim...

serviste ne yapıcaksın şu durumda oda sıkıntı :D

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

hee bide dua et ki dunlop lastik takmamış olsunlar :D

Bu ne ya,sökmeye bile 160 TL istemişler..Anasının gözü ya daha neler...

Sole bısey duydum dogrumu bılmıyorum mesala musterı full fonksıyonlu sıparıs verıyo ama adamlar mahsus atıyorum kol dayama fılan ayrı getıyolar elımızde yoq deyıp parayla satıyolarmıs araba ıcınde bu gecerlıymıs 1 ay fıaln bekletıp fazla para alabılıyolarmıs

Geri
Üst Alt