Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto Maslak Baştan Kaybetti...!

sınavlardan çıkınca teslim alırsın hacı hem kafan rahatlamış olur.

az kaldı az hadi hayrlı olsun şimdiden =)

Vallahi doğuş esenyurta pazartesi parayı vermiştim..çarşamba sabahı aracı teslim etmişlerdi..

biz de doguş maslaktan iki kere araba aldık. passat ve ibiza. birisi bursadan geldi birisi antepten. iki arabayı da hafta başı sipariş verip hafta sonuna kadar teslim almıştık.

demek ki özel sipariş olayını hala adam gibi yapamıyolar.

bi dünya para veriyosun yinede herifler işlerini tam manasıyla yapmıyorlar ben buna çok kızıyorum yani ben senin kadar sabırlı olamazdım birilerine fena halde çatardım :)

bi dünya para veriyosun yinede herifler işlerini tam manasıyla yapmıyorlar ben buna çok kızıyorum yani ben senin kadar sabırlı olamazdım birilerine fena halde çatardım :)

Çattık abi zaten geçen fena çıkıştık ya adama 60 lira işciligi sildirdi üstüne gittik baya... Tamamen rezillik bu dogus oto

arkadaşlar bahsettiğimiz yer doğuş otomotiv ise eğer sadece otomotion da değil kartal servisteki rezaletleri görmenizi şiddetle tavsiye ederim. çok iyi hatırlarımki bana yaptıkları şerefsizlikten öturu mahkemeye verip çatır çatır ayaklarını kaydırmıştım. yeni araba alırken bayii + extra indirim vermek zorunda kalmışlardı.

ayrıca servis ve memnuniyeti konusunda seat erya otomotivi şiddetle tavsiye ederim. yeni altea xl aldım ve daha önce leonumu erya otomotive göturuyordum. altea xl imi de yine erya otomotive göturecem.

Doğuş otoyu komple ayagını kaydırmak lazım haketmiyolar hiçbirşeyi

Geri
Üst Alt