Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Ankara Ocakta Seat Satışına Başlıyor(muş)!

Vay be koskoca ankara da yok yaa akıl almaz bişi bu bizim adana da Bocanegra bile var :D

Mesele keşke sadece para olsa.
Adamlarda ne müşteri ile ilgilenme diye bişey var, ne konu ile ilgili bilgi var.

Bu noktada biraz Ankarada olanlar şanssızlar gibi. İstanbulda servis konusunda alternatif fazla..Mesela Doğuş oto merkezinde esenyurtta İsmail diye bir seat servis sorumlusu arkadaş var ben 20 yıllık şöförlük hayatımda böyle birini görmedim..İlgi alaka en üst noktada..O kadar kendinden ödün veriyor ki bazen mahçup oluyorum..Daha bugüne kadar bir kere hayır demedi..Araçla ilgili her sorunu günün her saati hatta mesai saati dışında bile çözdü..Size Ankaraya da keşke böyle bir ilgili bir Doğuş personeli verilse.

doğuş oto satsın sadece servisini yapmasın bencede iyi bi karar:) gerçi arabayı almadan önce doğuş otoya gittim golf mü leon mu dedim hiç durma git leon al dedi herşeyiyle aynı daha iyi dedi yakında bizde satışına başlıcaz zaten demişti..

Geri
Üst Alt