Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğrumudur?

cam kaldırma 2006 modellerde olur , 2005 modellerde sadece anahtar kilidinden cam indirme kaldırma yapılabilir.

bu arada mp3 özelliği de 2006 modeller için geçerlidir.

başka bir fark ise 2006 modellerin anahtar kumandası 3 tuşlu dur ve bagajı da açar 2005 lerde 2 tuşlu olup maalesef bu da yok.
Evet tuşlar dediğiniz gibi 2 adet bagaj için yok.

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Kadir öncelikle hayırlı olsun.
Lastik basınç sensörü ESP tuşunun yanında yer alır orada bi düğme varsa bu özellik çalışır.
Far açma kapama düğmesinde auto bölümü varsa far sensörü de vardır.
Arkadaşlar yağmur sensörünü zaten anlatmışlar.
Park , yağmur, far ve lastik basınç sensörleri 2006 modellere ait bir özelliktir.Senin araç 2005 olduğuna göre (park sensörü sonradan takılmıştır) bunların olmaması gerekir.
Teşşekür ederim.
Esp tuşunun yanındaki tuş boş. Auto yazan bir konum yok far düğmesinde. Olup olmaması çok hayati değilde varsa kullanımını bilmek istediğim için merak ettim yoksa çokta önemli değil benim için. Peki bu yazılım yükletme ile camlar oto. kapacakmı yoksa illaki anahtarı takıp mı çevirmek gerekiyor

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Leon'da silecek yapısından ötürü yolcu tarafında yukarda..
Toledo'da muhtemelen ortadadır..dikizin arkasında vs Kadir abi..

Eyvallah Yiğit herhalde yok bu özellikler çıkıp bakmayada üşeniyorum gece gece yarın bir dikkatli incelerim.

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

Bu arada arkadaşlar kullanım kitapçığı için epeyce efor sarf ettim ama bulamadım çareyi seatın resmi web sitesine yazmakta buluruz belki dedim gelen cevaba bakın:
Sayın Gültekin ,

İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

İstemiş olduğunuz kullanım kılavuzunuzunu herhangi bir yetkili servisimizden talepte bulunduğunuz taktirde ücreti karşılığı temin edebilirsiniz . Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine ekteki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Ayıp yaaa,

:) benimde 2005 Alteam vardı bende pek aldırmazdım olmadığına boşver

Yok ya aldırdığımdan değil merak işte varsa kullanmak istedim yoksa hayati parçalar değil gerçi LBS olsa iyi olurdu ama neyse.

zaten Doğuş ne sorarsan sor bu cevabı veriyo..
beni deli ediyo.. :mad: :mad: :D :D

"Araç satışlarımız yetkili satıcılar tarafından gerçekleştirildiği için bize iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak detaylı bilgi için herhangi bir yetkili satıcımızla görüşebilirsiniz. Size en yakın yetkili satıcımızın iletişim bilgilerine ekteki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla"

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

velakin şimdi tekrar okuyunca farkettim..

ben adamlara 122 TSI ile 160TSI daha büyük turbo ve süperşarj dışında motorda ne farkları var şanzumanları aynı mı diye sordum bana bu cevabı vermişler.. :D :D

Geri
Üst Alt