Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğrumudur?

abi sende mp3 var yagmur sensörünü ön cama baktıgında görebilirsin camlar kumandadan açılıp kapanıyor demiş onu bilmiyorum denemek lazım camlar acıkken kapıları klitlediğinde anlaşılır

lastik basınc sensörü demiş petrolün birine girdiğinde
hava ya yanaşıp lastiğin birini indir sonra arabayı çalıştır gösterrgelerden anlarsın sonrada hemen geri şişirebilirsin

en güzel deneme bu bence

bunu çözmek çok kolay..cd çalarınız mp3 çalıyor mu?? lastik basınç sensörünüz ve park sensörünüz aracınızda var mı?? toledo kullananlar daha ayrıntılı cevap verebilirler..!

Park sensörü var, mp3 cd hazırladım hata verdi (belkide cd kalitesizdi), track cd yaptım 2-3 kez hata verdikten sonra okudu, LBS yi de benzicide denyeim bakalım ne olacak. Zaten aracın süspansiyonu ile başım dertte, camları açık bırakıp kapatmayı deneyim özel bişey yapmak gerrkiyormu? ' kez bas çek vs. yoksa normal kapatacazmı düğmeden. Yağmur sensörünün nasıl bir parça olduğunu bilmiyorum,benim hiç yağmur sensörüm olmadı ki amca :)

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

bunu çözmek çok kolay..cd çalarınız mp3 çalıyor mu?? lastik basınç sensörünüz ve park sensörünüz aracınızda var mı?? toledo kullananlar daha ayrıntılı cevap verebilirler..!
Ah bir bulabilsek o toledo kullanıcılarını çok şişirecem kafalarını ;)

yağmur sensörü için ön camda ogs tarzı bir cihazın olması gerekiyor..camların kumandadan kapatman için servisten yazlım yükletmen gerekiyor..bu özellik 2007 den sonra çıktı ama servis ücretsiz yüklüyor..

Kadir abi camında ekstradan bi aparat gibi bişi varsa ya da silecek kolunda auto yazıyosa yağmur sensörün vardır..o aparat gibi parçayı da aracın dışından bakarken daha rahat görürsün..

yağmur sensörü için ön camda ogs tarzı bir cihazın olması gerekiyor..camların kumandadan kapatman için servisten yazlım yükletmen gerekiyor..bu özellik 2007 den sonra çıktı ama servis ücretsiz yüklüyor..
Teşşekürler Kıvanç kardeş.

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

Kadir abi camında ekstradan bi aparat gibi bişi varsa ya da silecek kolunda auto yazıyosa yağmur sensörün vardır..o aparat gibi parçayı da aracın dışından bakarken daha rahat görürsün..
Valla Yiğit kardeşim auto yazısına dikat etmedim ama galiba yok, aparatta dikkatimi çekmedi ama cam havalandırma ızgarasının oratsında bombeli bir parça var herhalde o değildir, bahsi geçen cama yapışıkmı olması gerekir. Peki far sensörü varmıdır nasıl emin olabilirim.

Kadir öncelikle hayırlı olsun.
Lastik basınç sensörü ESP tuşunun yanında yer alır orada bi düğme varsa bu özellik çalışır.
Far açma kapama düğmesinde auto bölümü varsa far sensörü de vardır.
Arkadaşlar yağmur sensörünü zaten anlatmışlar.
Park , yağmur, far ve lastik basınç sensörleri 2006 modellere ait bir özelliktir.Senin araç 2005 olduğuna göre (park sensörü sonradan takılmıştır) bunların olmaması gerekir.

Leon'da silecek yapısından ötürü yolcu tarafında yukarda..
Toledo'da muhtemelen ortadadır..dikizin arkasında vs Kadir abi..

cam kaldırma 2006 modellerde olur , 2005 modellerde sadece anahtar kilidinden cam indirme kaldırma yapılabilir.

bu arada mp3 özelliği de 2006 modeller için geçerlidir.

başka bir fark ise 2006 modellerin anahtar kumandası 3 tuşlu dur ve bagajı da açar 2005 lerde 2 tuşlu olup maalesef bu da yok.

Geri
Üst Alt