Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğalgaza Zam.......

LeonRider

Kayıtlı Üye
Bugün Haberlerde Dinledim Yakında Doğalgaza %50 Oranında Zam Yapılacakmış Gerekçe Olarak Petrolde Varil Fiyatlarına Gelen Zamlar Gösterilmiş........ Botaş tan açıklama bu yönde daha ne kadar damarımıza basabilirler bilmiyorum ama Allah fakire yoksula yardım etsin..... Bunu yapan yetkililerimizinde geceleri gözlerine uyku girmesin inşallah
(kusuruma bakmayın):mad:

Arkadaşlar evde oturmadığımız odaların vanalarını kapalı tutun.... Dereceleri kontrol altında tutmaya çalışın.... Siz Ödemiyorsanız Bile Ailenize Katkıda Bulunmuş Olun Benim Evimde 1 Odayı Kapatmam Ayda 100tl lik düşüşe sebep oldu bir odayı kapatıp yada kısıp ne olacak diye düşünmeyin......

Teşekkürler abi suan biz kömürle hayatımıza devam ediyoruz doğalgaz daha gelmedi bizim mahalleye ama bu devleti varyaa....

Daha ne zamlar göreceğiz bak...
Bunlar güzel günler henüz...

Geçen bir yerde okumuştum..doğalgaza yılbaşına kadar zam yok filan yazıyodu ama dayanamazlar zam yapmadan..içimden çok şeyler sarfetmek geliyor çookk..ama etsen nolcak hiçbirşeyi değiştirmicek haykırışlar...

abı bu nedir yaaa %50 zam bısey demıyorum artık ıcımden dıyorum...

yalıtımın önemi ortaya çıkıyor. biz rusya da iken kaldığımız evin incecik duvarlarına rağmen adamlr sadece boruları odada dolandırıp kalorifer peteği koymaya bile gerek görmüyordu çünkü mükemmel yalıtım sayesinde evde ısı kaybı diye bir sorun olmuyordu nerdeyse :)

hiç şaşırmadım..

Bence az daha da fazla olmalı.

Hakettiğimiz şekilde yönetiliriz.... (Kurunun yanında yaşta yanması bu durumda kaçınılmaz)

Biraz önce haberde bende izledim :S. 50-70 arası zam bekleniyomuş. Bunun yanında bi çok şeye zam gelecek. Köprüyede %50 zam bekleniyo :S

yuh 500 600 lıra mı gelcek dogalgaz.herkes artık eskıye dönüş yapıp yavas yavas kara elmas piyasası canlanıcak gibi

Geri
Üst Alt