Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DNS Şifreleme ( DNScrypt )

yaptım.youtube sorunsuz açılıyor.sağol bilgi için.

DNS
seatınızla gittiğiniz biryerde yoldan geçen birine gideceğiniz yeri sormak gibi düşünebilirsiniz
yolu sorarken direk adresi adama gösterip sormak veya farklı bir diller şöyleydi böyleydi diyerek yardım almak gibi :)
bu yöntem de sizin bilgisayarınızdaki dns sorgularını sifreleyerek internet sağlayıcınızın sizin sorgu trafiğini filtreden geçirememesi ( banka işlemleri gibi ) demektir..
bi kaç yöntem daha var üzerinde çalışıyoum daha basit ve garanti sonuçlandırdığımda paylaşacağım..

Arkadaşlar google chrome da zenmate eklentisi de harikalar yaratıyor yine firefox için eklentiler varmış. Ben zenmate eklentisini kullanıyorum gayet hızlı ve sorunsuz açıyor her yeri.

Program vs gerek yokki dns ayarlara girin her yere giren su adresi 156.154.70.22 156.154.71.22 ister telefonunuza ister pcnize yazın rahatça dolaşın :)

Only god can JudGe me...

Geri
Üst Alt