Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dj Kursumuz

hep merak etmiştim bu mixer olayını gerçekten süper bir anlaşılır anlatım teşekkürler [MENTION=23600]HAKTANFR[/MENTION]

bpm sayabiliyursan iş kolay sers verilir

:ahkafam:Düğünlerde klavye çalmasaydım küçükken, türkiyenin en iyi dj'lerinden olabilirdim :D Burak yeter'e gıcık kapıyorum :D
:ahkafam:Türkiye'nin en ünlü aranjörlerinin de müthiş parçalar yapıp mixer başında bedavadan durmalarına da gıcık kapıyorum :D
:ahkafam:İki tane tonları farklı olan parçayı, tek tıkla üstüste koyan ve bunu kaydedip youtubeda orda burda yayınlayan dj shekill tiplemelere gıcık kapıyorum :D

:eek:key:Bu videoyu çok beğendim, bir sürü olsun izlesinler öğrensinler :eek:key:

hep hayalimdi gerçek olamadı.
karşı komşum yapıyo ben sadece izliyorum ondan sonra evde tencere tava aynı hava misali çay tabağı çevirip dj oluyik.puhaha

evet ya hıdır abi çok iyidir prodüksyonuda çok iyi o anlatırken çaldığı müzikler kendi yapımı

üstaddır o üstad

Geri
Üst Alt