Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Enjektör Revizyonu Dizel Tavsiyesi

Neden oluyormuş hocam spesifik bir sebebi var mı ? Bu konuda ustalardan yorum aldınız mı acaba ?

Neden oluyormuş hocam spesifik bir sebebi var mı ? Bu konuda ustalardan yorum aldınız mı acaba ?

Belli bir şeye bağlı değil.
Km yükseldikçe aşınma ve enjektörün damlama ihtimali artıyor.Pis yakıt vs.. de sebeplerden biri...
Geçen sene yazılım vardı sildirmiştim
usta yazıyı gördü bagaj kapağında sordu yazılım var mı diye.
Yok dedim standart yazılım
aman dedi sakın yaptırma.
Neden diye sordum. Enjektör ayarı yazılımda doğru yapılmazsa bir süre sonra enjektör basıncı artıyor ve aşınıyor dedi.

Arkadaşım enjektör temizlik işe yaramaz çıkma enjektör al

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana ulaşırsanız yardımcı olurum

Arkadaşlar kusura bakmayın teknoloji ile aram çok iyi değil öğrenmeye çalışıyorum nasıl siteye sponsor olunuyor yardımcı olurmusunuz

Arkadaşım enjektör temizlik işe yaramaz çıkma enjektör al

Osman Bey sadece temizlik değil. Enjektörler revizyona girdi.
Piyasa tabiriyle işeme yaptıkları için damlayan fazla yakıt yanmadan dpf ye gidiyor oradan da beyaz duman olarak dışarı atılıyordu.
Bu arada sarsıntılı çalışma ve yakıt sarfiyatı cabasıydı.

Problemim tamamen çözüldü Allaha şükür. Şehir içi 850 km yapmaya sessiz ve sarsıntısız ve dumansız çalışmaya başladı.

Geri
Üst Alt