Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dizel araç egsozu

76 lık 1.5 hacım ıcın cok fazla,arac ne kadar turbo olursa olsun sonucta dızel araba bu devır cevıremıyo zaten.Hakan ın cupra ıcın 76 lık sorun olmaz ama muratın 1,5 arabasında 76 fazla gelır.60 lık komple duz cekmen daha mantıklı olur murat
Turbo basıncı olarak bakarsan, o motorun 140hp üretmek için TDI Cupra'dan kalır yanı yoktur Can :D

Turbo basıncı olarak bakarsan, o motorun 140hp üretmek için TDI Cupra'dan kalır yanı yoktur Can :D
moruk ıstedıgı kadar uretsın,ıbıza cuprada bıle kat ı sokturdugumde alt devırlerde cok az da olsa fark oldugunu hıssettım,nı tekım eskı sahıbıde zamanında sokturmus begenmeyınce taktırmıs.76 lık boru haylı haylı alt devırlerı tatsızlastırır.Denesın ama gor bu fazla geldı dıcek :)

76 lık 1.5 hacım ıcın cok fazla,arac ne kadar turbo olursa olsun sonucta dızel araba bu devır cevıremıyo zaten.Hakan ın cupra ıcın 76 lık sorun olmaz ama muratın 1,5 arabasında 76 fazla gelır.60 lık komple duz cekmen daha mantıklı olur murat

abızaten orjınalı 60lıkmıs egsozcum ıle konustuk 70 lık cektıkmı ıyı olr dedı daha fazlası zararlı olabılır dedı

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:41 ----------

valla ben orjinal egzos borusunda komple bütün susturucuları iptal etmiştim. bir çıkıp deneyim dedim. bildiğiniz magurus gibi ses alınca hemen son susturucumu geri taktırdım.

zaten bende ses ıstemıyorum kı son susturucudan baska bısey yok :D

abızaten orjınalı 60lıkmıs egsozcum ıle konustuk 70 lık cektıkmı ıyı olr dedı daha fazlası zararlı olabılır dedı

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:41 ----------

zaten bende ses ıstemıyorum kı son susturucudan baska bısey yok :D

son susturucunu iptal ettirme bence. sadece boruyu 70 lik yap. aksi taktirde bence iğrenç bir sesle karşılaşabilirsin.

son susturucunu iptal ettirme bence. sadece boruyu 70 lik yap. aksi taktirde bence iğrenç bir sesle karşılaşabilirsin.

pekı onun yararı ne olcakkı tek basına soncta son susturucu durucak benım dusundugum saglı sollu duzgun bı fırmaya aıt son susturucu ozellıkle hks in evo x ıcın olan kazanları bana uygun fakart 1300$ gıbı ucuk fıyatı var ...yatay kazanlazım olacak muhtemelen cunku orjınalı yatay kazan normal kazanlar sıgmaya bılır tam bılmıyorum onemlı olan performans ama seste ıstemıyorum :D

onur hocanın ibiza 1.4 tdı ya egzoscu suayipde yaptırdıgı bir egzos var arabda chip de vardı katalizör de sesi hiç dizel sesi gibi değildi trafik bağlayana kadar

onur hocanın ibiza 1.4 tdı ya egzoscu suayipde yaptırdıgı bir egzos var arabda chip de vardı katalizör de sesi hiç dizel sesi gibi değildi trafik bağlayana kadar

iştebenım problemım bu ugrasamam kımse ıle zamanında cok ugrastım artık ugrasmak ıstemıyorum ... yoksa ses alınır herturlu guzl ama ugrasamam polısle falan

orjinal çapla çektir Muratcan sen..
Can açıklamış zaten neden olduğunu..

orjinal çapla çektir Muratcan sen..
Can açıklamış zaten neden olduğunu..

orjınal capla cektırmeye gerk yok ozaman sadece son susturucu yapılsa yeter ... ama sonucta fabrıka bole vermıs cok azcık buyutsek bıse olmaz dıye dusunuorum capı 1cm buyutcez

Ben olsam son susturucu ile denerim sonra istersen genişlet boruları ama çok genişletirsen güç kaybı yaşarsın ben sadece son susturucu taktım çok güzel bi sesi var bunu herkes söylüyo dizel sesi vermiyo 2000 devirle 3000 arası çok tok bi ses veriyo deneyen arabama binen arkadaşlarda çok beğendi.... turbolu araçlara fazla geniş boru da sıkıntı alt devirleri çok etkiler çok genişletme ama 60lıksa bi üstü olabilir sıkıntı olacağını sanmıyorum....

Geri
Üst Alt