Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dirençli Emniyet Kemeri

Caglar1

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba

2015 ibiza 1.2 tsı araç sahibiyim geçen sene bir kaza yapmıştım kaza sonucunda bir kaç hasar dışında airbag arıza lambası yanmıştı bu daha sonra söndürüldü.Yaklaşık bir ay öncede tekrar arıza lambası yandı,bir airbag ustasına götürdüğümde kemere direnç bağlandığını öğrendim ve aracımı satmayı düşünüyorum şuan.Kemerin Servisteki fiyatı 2460 tl.Bildiğiniz çıkma kemer satan yerler var mıdır?Görüşlerinizi alabilir miyim?Şimdiden teşekkürler.

Hocam bence aracı serviste garantili bişekilde yaptırın.Airbag ve kemerlerinizi çünkü vebal almis olmayın çıkma parçayla iş yapmayın bence.Iciniz rahat bi şekilde arabanızı satın derim.tabi bu benim görüşüm siz bilirsiniz.

Aslında bende en başından beri aynı görüşteyim ama işte şu pandemi döneminde durumlar malum serviste kemer fiyatı 2436 tl büyük ihtimal biraz daha bekleyip dediğiniz gibi yaptıracağım.Teşekkürler
Hocam bence aracı serviste garantili bişekilde yaptırın.Airbag ve kemerlerinizi çünkü vebal almis olmayın çıkma parçayla iş yapmayın bence.Iciniz rahat bi şekilde arabanızı satın derim.tabi bu benim görüşüm siz bilirsiniz.

Herkese merhaba

2015 ibiza 1.2 tsı araç sahibiyim geçen sene bir kaza yapmıştım kaza sonucunda bir kaç hasar dışında airbag arıza lambası yanmıştı bu daha sonra söndürüldü.Yaklaşık bir ay öncede tekrar arıza lambası yandı,bir airbag ustasına götürdüğümde kemere direnç bağlandığını öğrendim ve aracımı satmayı düşünüyorum şuan.Kemerin Servisteki fiyatı 2460 tl.Bildiğiniz çıkma kemer satan yerler var mıdır?Görüşlerinizi alabilir miyim?Şimdiden teşekkürler.

Orjinal çıkma parça satan yerlere bakın sağlam ellerinde bulunuyor

Bende emniyet kemeri var çıkma sağlam isterseniz yardımcı olabilirim . 2012 model aracımdan söküldü. Fişekleri vs sağlam.

Geri
Üst Alt