Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyonun Ordan Gelen Tıkırtı

FatihGulcicek

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Aracımda direksiyonun ordan sürekli bi tıkırtı gelmekte hani bişey sallanır bi yere vurur gibi ama sallanan vuran yeri bulamadım her yeri tuttum gayet normal ama kaldırım taşlı yollardan geçerken ses sürekli gelmekte düz yolda fazla cıkmıyor ses sebebini bilen varmıdır

Merhaba arkadaşlar
Aracımda direksiyonun ordan sürekli bi tıkırtı gelmekte hani bişey sallanır bi yere vurur gibi ama sallanan vuran yeri bulamadım her yeri tuttum gayet normal ama kaldırım taşlı yollardan geçerken ses sürekli gelmekte düz yolda fazla cıkmıyor ses sebebini bilen varmıdır

Ön Konsoldan geliyor olabilir birer gösterge altında körük olan yerden ve direksiyon ayarlama kolunu da kontrol edin ön kısımda birçok yerden ses gelebilir deneyerek kontrol ederek bulmanız gerekiyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ön Konsoldan geliyor olabilir birer gösterge altında körük olan yerden ve direksiyon ayarlama kolunu da kontrol edin ön kısımda birçok yerden ses gelebilir deneyerek kontrol ederek bulmanız gerekiyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Direksiyon kolunu kontrol ettim gayet sert duruyor ama körük bölümünü bi kontrol edim ordaki bütün yerleri tuttum ama yinede çözemedim golften sonra baya ses geliyor hiç yakıştıramıyorum böyle arabalara bunları :)

Sorun hayalet ekranın önündeki bölmeden geliyordu orayı cıkartıp ordaki ayakları sıkıştırdım ses kesildi arkadaşlar sorunu olan varsa bilgili birine yaptırabilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar,

Tam bu konu için başlık açacaktım. Aynı durumu bende yaşadım. Hatta dün oldu. Arnavut kaldırımı sokaklardan giderken titreşimle yollarda sankı tık tık vurma sesleri geliyor. Sanki anahtarlık plastiğe vuruyormuş gibi. Ama bende hayalet gösterge yok. Aynı yer midir acaba ?

Merhabalar,

Tam bu konu için başlık açacaktım. Aynı durumu bende yaşadım. Hatta dün oldu. Arnavut kaldırımı sokaklardan giderken titreşimle yollarda sankı tık tık vurma sesleri geliyor. Sanki anahtarlık plastiğe vuruyormuş gibi. Ama bende hayalet gösterge yok. Aynı yer midir acaba ?
Büyük ihtimal aynı yerdir kardeşim sorun olmaz söktür sıkıştır tekrar dene

Geri
Üst Alt