Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyonu cevirince gelen cıt sesi.

Bulentg

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkeze merhaba
2014 model 66 bin kmdeki yeni aldigim aracta parkederken videodaki gibi bi cıt sesi var.
Araci lifte kaldirip tekerlekleri yerden kesince ses gelmiyor acaba problem ne olabilir.

Amortisör üst takoz bilyeleri büyük ihtimal.

Öncelikle herkeze merhaba
2014 model 66 bin kmdeki yeni aldigim aracta parkederken videodaki gibi bi cıt sesi var.
Araci lifte kaldirip tekerlekleri yerden kesince ses gelmiyor acaba problem ne olabilir.

Direksiyonu sonuna kadar çevirince verir o sesi Seat ta direksiyon tam tur çevirilince böyle ses verir ileriye doğru sıkıntı yaratır
Aracın direksiyonu durur halde ve sonuna kadar çevirilmez gerekirse birkaç manevra yapılır

Direksiyonu sonuna kadar çevirince verir o sesi Seat ta direksiyon tam tur çevirilince böyle ses verir ileriye doğru sıkıntı yaratır
Aracın direksiyonu durur halde ve sonuna kadar çevirilmez gerekirse birkaç manevra yapılır

Yok kardesim sonuna kadar cevirmesemde veriyor bu sesi

Evet arkadaslar direksiyon kutusunu bugun tamir ettirdim sifiri serviste 15bin lira bilginiz olsun 1000 tlye tamir ettiler ses kesildi.

çok geçmiş olsun inşallah bir daha böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

Geçmiş olsun
Konuyu biraz geç gördüm. Sıfırının fiyatı çok yüksekmiş. Ama o fiyatta sadece direksiyon kutusu yok gibi geldi.
Gelelim tamir olayına. Ne yaptıklarını gördünüz mü? Çünkü içinizi karartmak gibi olmasın ama yağlayıp gönderiyorlar. Bir müddet ses kesiliyor ama tekrardan devamı geliyor. Biraz karamsar gibi oldu ama direksiyon kutusu cidden önemli bir eçhize. Tekrarda geçmiş olsun.

Geçmiş olsun
Konuyu biraz geç gördüm. Sıfırının fiyatı çok yüksekmiş. Ama o fiyatta sadece direksiyon kutusu yok gibi geldi.
Gelelim tamir olayına. Ne yaptıklarını gördünüz mü? Çünkü içinizi karartmak gibi olmasın ama yağlayıp gönderiyorlar. Bir müddet ses kesiliyor ama tekrardan devamı geliyor. Biraz karamsar gibi oldu ama direksiyon kutusu cidden önemli bir eçhize. Tekrarda geçmiş olsun.

Tesekkurler ne yaptiklarini goremedim yağsiz kalmis dediler
Sifirida takilsa gene bi sure sonra yagsiz kalicak ama

Geri
Üst Alt