Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon sağa sola döndürünce gelen ses

elektro hidrolik direksiyon oldugu için o ses direksiyon hareketlerinde geliyor ani sağ sol yaptıgında daha rahat duyarsın sesi normaldir

Sen yine de işi garantiye al bence ve bi servise göster...Direksiyon hidrolik yağ deposunun içinde pislik çapak v.s bişey varsa dönme zorlaşır ve ses çıkartıyo olabilir...

Konu üstünden baya bir zaman geçmiş ama hortlatıyım madem :) ben de dün aldım aracı, full expertize sokmuştum problem gözükmüyordu hiç araçta. sonra bu ses dikkatimi çekti sorunluymuş gibi bir ses değil, direksiyonda da sertlik yok ama içim içimi yedi tüm akşam ne problem var diye.. neyse ki içimi rahatlattınız 10 sene önceki yorumlarla sağolun

direksiyon kutusundaki dişlilerin yağsız kalmasından kaynaklı gibi duruyor kutuyu bir kontrol ettirin derim

Geri
Üst Alt