Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon Göbeğinden Gelen Ses..

YCO

Kayıtlı Üye
1 aya yakın oldu keşfedeli bi süredir duymuyodum bugün yine farkettim..
direksiyonu olduğu yerde çevirirken sinyal kolunu indirip direksiyonu çevirince normalde kalkması gereken sinyal kolunun elle tutulunca çıkardığı sese benzer bi ses geliyo..

bana muhtemelen airbag makarası gibi geliyo ama şu zamana kadar değişen airbag makarası Leon'larda hiç duymadım..önceki aracım 3 yaşına yaklaşırken koparmıştı makarayı..bu ses de sanki yakın zamanda makarayı koparcakmış gibi his yarattı bende..normalde garantiden değişmesi gerekiyo zaten..
Salı'dan önce servise gitmem zor görünüyo..ancak kafama takıldı. ??

bu arada ses balatalardan falan gelmiyo onu belirtiyim..
direksiyonun göbeğinden geliyo.. :)

Dipnot: servise götürmelisin, tahminimce şurdandır gibi fikir yürütmeleri yazabilirsiniz hatta hayırlı satışlar bile diyebilirsiniz..takılmanın alemi yok böyle saçma sapan şeylere..

:) ;)

Başlığı görünce, biraz yorgunum, konuyu Emre açtı sandım. :D :D

olm çok takılıyosun araca,,sür gitsin keyfine bak..! wolkiyle takıla takıla takıntılı oldun sende :D

ne takılması abi güneşliklerim dışında bi takıntım yoktur arabamda.. :D
saçma sapan sapa bi yerde direksiyon airbag'im iptal olmasın diye tüm merakım şu 3 gün için.. :)

biri banamı seslendi :D

yiğit ses konusuna bir şey diyemem ama takıntılık iyidir :D

takıntılı da olduk iyi mi.. :D
naalaka yahu.. :D :D

Yigitcim klube hosgeldin benimkiyle ayni sorun garantiden degisecek benim ki...

Müzigin sesini aç yola devam et olum delimisin sen yaa:)))

Geri
Üst Alt