Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon eskisi kadar yumuşak değil..

bencede olabilir aslında büyütülcek bişi de deildir benim arabadanda birsürü ses geliyo

Olabilir valla ya. Bizim okulun(Sarıyerin) yolları çok bozuk. İnanılmaz derecede çukurlar ve tümsekler var. 20km/s ile gidemiyoruz sonuç olarak ve ön takımı dağıtıyoruz galiba. Melih de bana hak verecektir heralde. Ben de bir ara Eryaya uğramak istiyorum zaten. Bir de bu lastiklere kaç psi basayım ben acaba?

Olabilir valla ya. Bizim okulun(Sarıyerin) yolları çok bozuk. İnanılmaz derecede çukurlar ve tümsekler var. 20km/s ile gidemiyoruz sonuç olarak ve ön takımı dağıtıyoruz galiba. Melih de bana hak verecektir heralde. Ben de bir ara Eryaya uğramak istiyorum zaten. Bir de bu lastiklere kaç psi basayım ben acaba?

Natanael öncelikle arkadaşlarında dediği gibi bir rotbalansçıya git ve hem lastiklerini bir gözden geçirt hemde ön takımı kontrol ettir. Hafif bir tıkırtı geliyor demişsin hemen direksiyon milinin dibinde bir mafsal vardır direksiyon kutusuna bağlanan sağa ve sola hafif salınımlarda bu ufak tıkırtı yapar ve yapmalıdır da zira onu tıkırtı yapmayacak şekilde sıkarsak bu sefer direksiyonun dönmez. Elbette bakmakta fayda var ama önemli olduğunu pek sanmıyorum. Lastik hava basıncına gelince memleketimizin yol durumu ortada olduğundan önleri 32 max arkalarıda 31 max yapman yeterli

direksiyonun yyükseklik ayarını değiştir ondan sertleşiyor bilgin olsun kardeş sanırım enaltta iyi oluyor...

Abi sende de baya takti var valla :d

Nathan aynen dediğin gibi ya bizim okulun yolu berbar. Hele ki bazı çukurlar var gözlükleri takmama ragmen hala düşüyorum bazen içine :/ Sende yine jant yay filan yok rahatsın :)

Gel c.tesi beraber gidelim eryaya Mert abinin başını agrıtalım biraz =) Gerçi benim onla işim yok ben muhabbete gidiyorum =)

Önler 35 arkalar 32 kitapçığa göre bende öyle yapıyorum.

arkadaslar ben 35 yanak araca 28 basıyorum.32 normal lastıkler ıcın en ıdeali.yanlız su benzınlıllerde hava basın cok yanlıs onu soleyım.normal bı lastıkcıde bastırın hava benzınlıkte bastıgın 40 hava lastıkcıde bastıgın 35 e yakın nerdeyse.direksiyon agırlasması bı keresınde kıralık arac ıle kaldırıma cıktık ve dıreksıyon agırlastı megersek power danmıs.400 tl sıkısmıs araya yanı anlıcagınız.ınsallah power falan deıldır senın.

Mert abi teşekkür ederim. En son Rot balans -Eylülde sana 30 bin bakımına geldiğimde yapılmıştı. Hatta ön lastikler arkaya, arkalar öne takıldı vs. Bi lastikçiye görüneyim.

Gökhan abi en altta da çok içeride olmuyor mu sence? Araba oyuncakmış gibi geliyor sanki:)

Ogün hocam zannetmiyorum power olacağını ama çıkmadığım kaldırım yok park etmek için. Bi yay taksam da korkumdan sakin gitsem artık:)

Geri
Üst Alt