Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dinamik viraj farı

Birader bende diyorumki dla olması için iq light olması lazım.Dla farın içindeki ledlerin karşıdaki araca göre açılıp kapanması.Dinamik viraj farı da merveklerin sağa sola dönmesi ben sana yaptırdım demiyorum.Selamlamayı boşverdim sadece ne olduğunu açıklıyorum.İkimizde bu konuda anlaşamıyoruz.
yada boşver
Yada neyi uzatıyorsam. Evet atecanın mercekler sağa sola yukarı aşağı çapraza hareket edebiliyor. Multimedyada görebilirsiniz. Kodlama ile 5F menüsünden açtırabilirsiniz VCDS ile

Son düzenleme:
Sanırım sizdede makyajlı ateca var.Araç ayarlarında dinamik viraj farı kısmı var; Dinamik Viraj Farı Farların direksiyon hareketinegöre sağa sola dönmesi demek.Siz sis farlarının yanması diyorsunuz.O özelliği kapatınca direksiyonu çevirdikten sonra sis farı yanıyor.Ayrıca Google a dinamik viraj farı nedir diye yazarsanız ne oldugunu görürsünüz.Bu atecanın kataloğu katalokta Dinamik ön farlar diyor buda benim tezimin doğruluğunu arttırıyor.Ekli dosyayı görüntüle 22324
Hocam bu katoloğu nereden buldunuz sitesinde standart donanımda full mercekli led far ve dinamik arka sinyaller yazıyor çünkü. İlk başlarda da biliyorsunuz full link teknolojisi yazıyordu kaldırdılar artık. Bu da öyle olabilir yani aracın yurt dışı paketinde illaki vardır.

Hocam bu katoloğu nereden buldunuz sitesinde standart donanımda full mercekli led far ve dinamik arka sinyaller yazıyor çünkü. İlk başlarda da biliyorsunuz full link teknolojisi yazıyordu kaldırdılar artık. Bu da öyle olabilir yani aracın yurt dışı paketinde illaki vardır.

Sahibinden bir tane ilandan buldum.Ayrıca bana verdikleri katalogda yazıyordu.Özellik yoksa menüye dinamik viraj farı seçeneği koymazlar o zaman .Seatı arayıp bu konu hakkında bilgi istedim.Bu şekilde yanıt verdiler.

Geri
Üst Alt