Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dinamik viraj farı

Bundan önce 7.5 highline golfüm vardı onda farın içinden yanıyordu ama dinamik viraj farı yoktu.

Evet şimdi biraz araştırdım. Zaten benim söylediğim statik viraj farı olarak geçiyormuş. Dinamik viraj farı dediğiniz gibi direksiyon hareketine duyarlı farlar olarak belirtilmiş. Seatın farlarında bu özellik yok diye biliyordum.

Zaten yokdu makyajlı atecayla çıktı,Kodlamayla arabayi çalıştırdığımda far selamlamasını değiştirebiıirmiyim?Bilginiz varmi?

Zaten yokdu makyajlı atecayla çıktı,Kodlamayla arabayi çalıştırdığımda far selamlamasını değiştirebiıirmiyim?Bilginiz varmi?
Far selamlaması olarak düşünmeyin hocam senkron ayarı yapıyor. Aracınız led far olduğu için aracın yük durumuna göre far ayarını yapıyor o anda. Bu sebeple değiştirileceğini hiç sanmıyorum. Fordlarda çok şık oluyor o olay aşağı yukarı ve sağa sola hareket ediyor.

Far selamlaması olarak düşünmeyin hocam senkron ayarı yapıyor. Aracınız led far olduğu için aracın yük durumuna göre far ayarını yapıyor o anda. Bu sebeple değiştirileceğini hiç sanmıyorum. Fordlarda çok şık oluyor o olay aşağı yukarı ve sağa sola hareket ediyor.

Makyajsız kasa passatlarda,tiguanda sağa sola dönüyordu aynı özellik yine var ama sadece aşağı yukarı hareket ediyor neden kaldırdılar ?

Makyajsız kasa passatlarda,tiguanda sağa sola dönüyordu aynı özellik yine var ama sadece aşağı yukarı hareket ediyor neden kald

Makyajsız kasa passatlarda,tiguanda sağa sola dönüyordu aynı özellik yine var ama sadece aşağı yukarı hareket ediyor neden kaldırdılar ?
Bende makyajsız kasa var bizde dinamik led yok. Makyajlı Atecanın ne standart ne de opsiyonel özellikleri arasında da dinamik led göremedim. Menusunun olup özelliğinin olmaması saçma olmuş biraz. Muhtemelen full linkte olduğu gibi avrupa versiyonunda vardır :) Bu sebeple sağa sola hareket etmiyordur far. Dinamik olsa hareket etmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Bende makyajsız kasa var bizde dinamik led yok. Makyajlı Atecanın ne standart ne de opsiyonel özellikleri arasında da dinamik led göremedim. Menusunun olup özelliğinin olmaması saçma olmuş biraz. Muhtemelen full linkte olduğu gibi avrupa versiyonunda vardır :) Bu sebeple sağa sola hareket etmiyordur far. Dinamik olsa hareket etmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Hocam farlar sağa sola dönüyor denedim gördüm anlatmak istediğim arabayı ilk çalıştırdığımızda niye sadece aşağı yukarı selamlama yapıyor.Passatlarda selamlama yaparken sağa sola dönüyordu yeni passatlarda sadece aşağı yukarı selamlama yapıyor ama dinamil viraj farı özelliği var olmasa özelliği koymazlar.

Hocam farlar sağa sola dönüyor denedim gördüm anlatmak istediğim arabayı ilk çalıştırdığımızda niye sadece aşağı yukarı selamlama yapıyor.Passatlarda selamlama yaparken sağa sola dönüyordu yeni passatlarda sadece aşağı yukarı selamlama yapıyor ama dinamil viraj farı özelliği var olmasa özelliği koymazlar.
Sağ sol yukarı aşağı yapmasının sebebi far ayarını otomatik yapıyor hocam. Atecada mercek sadece yukarı aşağı odaklıyor. Sağ sol dönüşlerde dinamik var özelliği dediği sisleri yakıyor. Onu kapattığınızda yakmıyor zaten. Dynamic light assist kodlama ile dahi ateca da olmuyor. Ben daha önce denedim. Şerit takip kamerası taktırdıktan sonra sadece uzun kısa far asistanı geldi araca.

Geri
Üst Alt