Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dilek Ağacı

Benim bildiğim dilekler söylenmez der yaşlılar..Eğer söylenirse gerçekleşmez derler..:D

Herşeyin başı sağlıktır...Sağlık olmayınca huzurda olmaz mutlulukta...O yüzden ben hep sağlık istemişimdir...Sağlık ve mutluluk olsun gerisi kendiliğinden gelir...

Benim bildiğim dilekler söylenmez der yaşlılar..Eğer söylenirse gerçekleşmez derler..:D

Herşeyin başı sağlıktır...Sağlık olmayınca huzurda olmaz mutlulukta...O yüzden ben hep sağlık istemişimdir...Sağlık ve mutluluk olsun gerisi kendiliğinden gelir...

huzur olmazsa sağlık da olmaz ama.. :)

allahım herkese mutluluk huzur ve sağlık dolu günler ver.
herkese gönüllerindekini nasip eyle

Cümlemize Allah'dan sağlık, mutluluk, huzur, şifa, sabır, aşk, sevgi, ve bu maneviyatları bozmayacak kadar maximum maddiyat diliyorum... Allah herpimize tüm sevdiklerimizle hayırlı bir ömür nasib etsin inşaallah. Patriot kardeş sağlık sorununu tam olarak bilmiyorum ama Allah yardımcın olsun, sıkıntı yapma her şeyin başı sıkıntı, ve dua et , herşeyin bir sebebi vardır, Rabbim Hz.Süleyman sabrı versin inşaallah.. Kendim için bunların haricinde, taktıktan sonra pişman olmayacağım jantla karşılaşmayı diliyorum :)

2 tane dileğim var;
1.sevdiğimle öbür boyu huzurlu ve mutlu yaşamak
2.En önemlisi dostlarımla yane sızlerle hep beraber olmak..

dun gece benı uyutmayan çürük dişim i tez zamanda tedavi ettirmeyi diliyorum!!(yusuf yusuf yusuf)

Geri
Üst Alt