Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikmeli Direksiyon Kılıfı

Faruk abı gercek derı degıl bu çakma 10 lıra :D...hanı derı kaplama olmayan arkadaslar ıcın dusunulebılır dıye dusundum....işçilik kısıye aıt el becerısı ıstıyen bı olay

gerçek deri direksiyonumuz varda noluyo sanki ? soyulup soyulup duruyo...

Ben yaptırdım nette 11 e buldum dışardan aldım işçilik dahil 20 ye, gerçek deri değil ama malzeme iş görür direksiyon orj. deri ama yıpranmasını istemedim hem biraz daha ele geliyor kaplama ile görüntüsü çok hoş, tavsiye ederim.

Alıyorum bende artık parmaklarımız paslandı azcık hareket etsinler ben el freninede yapmak istiyorum

ben bunlar turkıyeye geldıgınde aksarayda gordum dagıtılıyordu pıyasaya aldım hafta sonu yaptırırım dıye hala ford un bagajında duruyor mucevher kutusu gıbı kutusu var

Hepsinde kullanılan malzeme aynı değilmi?

değil kardeşim..
'08 TSI ile '09 TSI direksiyonu arasında hem hissedilir hem de belirgin fark var mesela..'06'dan beri çıkan her Leon yıldan yıla değişiyo direksiyon kaplaması olarak kafadan..

değil kardeşim..
'08 TSI ile '09 TSI direksiyonu arasında hem hissedilir hem de belirgin fark var mesela..'06'dan beri çıkan her Leon yıldan yıla değişiyo direksiyon kaplaması olarak kafadan..

Diyorsunki yani benimki kaliteli seninki kalitesiz (di) :p:p:D:D:D

Geri
Üst Alt