Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikkat !!! Yeni depolama cihazı hk.

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Yeni çıkan depolama cihazı ,klavye kablonuz ile bilgisayar klavye girişi arasına takılıyor ve bilgisayarınızın klavyesin de yazdığınız tüm tuşları kayıt altına alıyor.Çoğunlukla internet kafeler de , sergiler de , otel ve havaalanların da kullanılabiliyor.Özellik ile bu tür yerlerde internet kullanımın da bankacılık işlemleri ya da diğer önemli sitelere girerken dikkatli olunuz.Aksi durum da depolama cihazı yazmış olduğunuz tüm bilgileri kayıt edip ,saklayabiliyor.Kamusal alan da internet kullanmadan önce bu şekilde bir cihazın takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

cdaed52dba01a2546d27590c4005bdcf.jpg

b453e7477d51d24da01f3d7581763183.jpg

Teşekkürler Mert Abi daha neler çıkıcak hayırlısı...

Nan ne çabuk mesaj yazdınız ben daha şimdi açtım :D daha neler neler var haberimiz yok arkadaşlar :D

Teşekkürler mert abi önemli ve güzel bi konu açmışın

kaça satılıyomuş bir iki tane alsak ya :D

kim bilir kaç yıldır vardı yeni öğrendik.. :)

internetten mali işlem yapmayı hiç bir zman sevemedim :)

Geri
Üst Alt