Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynaları ve ızgara çerçevesi karbon kaplama

Arkadaşlar ayna kapağı sökmesini bilen yokmu?

face bir rus arkadaşım mini cooper gününde toplanmışlardı..orada mini cooper'ın aynalarını kaplıyorlardı ama sökmeden..dur resmi bir eklemeye çalışayım..üzgünüm resmi bulamadım..fön makinesi ile bu işlemi yapıyorlardı..ama tam hatırlamıyorum..sadece önce ek tırnaklarından..çıkması lazım..ama bizim aynaların tırnakları çok hasssas..iç aynam bozulduktan sonra. yeni bitane aldım eskisini de inçelemek için açrım açarken tırnakları kırıldı..tırnak yönünü bilmek lazım

Masallah..kazasiz belasiz surusler

Arkadaşlar bilenler için kolaydır sanırım bu dikiz aynalarını kaplamak için kapakları çıkarıyormusunuz eğer çıkararak yapılıyorsa zarar vermeden çıkarma yolu nedir? Nasıl yapılır detaylı bir anlatım yapabilirmisiniz.

Dikiz aynasını sonuna kadar itince, köşeden arkası görünüyor, aynayı çekip alıyorsun, ama ısıtmalı olduğu için kaplosunu çıkarmayı unutma dikkat et, zaten ayna çıktıktan sonra kolay ,tırnağı görünüyor, oradan itince kapak çıkıyor sonra yavaş yavaş parmağınla bastırıyosun folyoyu bu arada biriside yukardan fön makinesiyle tutarsa hem iyi tutuyor hemde her kıvrımı alıyor sonra iç tarafa kaplıyorsun. sonra takmasıda kolay sıkı bi şekilde itince yerine oturuyor.

Masallah..kazasiz belasiz surusler

teşekkürler , bu arada bence sende arabanda ön ızgara kaplat, çok hoş bulur, bu arada senin jantların replikası var mı acaba , maşallah en çok yakışan jantlardan biri bu bence

arka taraf çok başarılı olmamış sanki oturmamış gibi yada düzgün kesilmemiş ön tarafa bayıldım güzel olmuş ama bence arka tarafı plaka bölümünden aşağı kadar siyah dene ama o volkanın attığı resimdeki kırmızı araç gibi yarıda bırakma aşağı kadar indir evet çok geniş bi alan ama bence başarılı olur ben buna eminim....

arka tamponda haklısın biraz eğrilik var ilk fırsatta düzelteceğim, çok zahmetli bi iş oldu, dediğin gibi çok düşündümde, arka tampon kalmıyor neredeyse zaten sitede de örneği var Orange team in

Geri
Üst Alt